Новини

До Дня народження КВН ужгородці готують спецпроект

28 Жовтня 2013 2 162

У КВНу, як у людей, теж є День Народження. І відзначають його щорічно 8 листопада. У Закарпатській лізі щороку намагаються придумати якйсь цікавий захід до цієї дати, йдеться на сайті Ліги.

Позаторік провели гру збірних Ужгорода та Мукачева, у минулому році – розіграли Суперкубок і провели чемпіонат з біатлону. Цього року Спецпроект до Дня КВН буде дещо незвичним. У ньому візьмуть участь близько 30 досить досвідчених закарпатських гравців КВН, багато з яких вже не виступають у Закарпатській лізі. На закритому фестивалі, присвяченому старту сезону, всі вони поділилися на три команди, причому методом випадкової лотереї. Склади вийшли такі:

Команда № 1: Артем Варгаліонок, Паша Мандзич, Володимир Гончаренко, Надія Жукова, Наташа Дячун, Мариша Оганесян, Вова Кірсанов, Славік Мячин, Валерій Митейко, Олександр Бонь.

Команда № 2: Мішике Лутак, Тетяна Бонь, Женя Роман, Саша Свергун, Міша Карпенко, Едуард Коваленко, Валера Костинський, Руслан Музалевский, Андрій Панченко, Олександр Мерявчик, Ігор Кривошеєв.

Команда № 3: Микола Анброх, Тома Увина, Олег Бачинський, Антон Штурмаревіч, Олексій Клімов, Тудор Кілару, Ігор Шарапа, Олександр Ганусин, Сергій Кибальников, Віталій Тороні, Дмитро Осипов, Мирослав Карбованець.

Гра за участі цих команд відбудеться 8 листопада у клубі " Фантом". Початок о 21:00. Квитки за телефоном: 050 372 23 23.

0 #