Із понеділка, 29 травня, до четверга, 1 червня, в Ужгороді проводитимуть планову дератизацію (винищення гризунів). Здійснюватимуть її у місцях загального користування, зокрема, скверах, на схилах річки, контейнерних майданчиках тощо, — інформує департамент міської інфраструктури Ужгородської міської ради.
Ірина Азізян, керівниця притулку для безпритульних тварин “Барбос”, депутатка Ужгородської міської ради розповіла Varosh: речовина, яку поширюють у якості отрути, не шкідлива і не цікавить безпритульних собак та котів.
— Принаймні впродовж минулого року ми спостерігали саме таку картину, — сказала вона, — ці приманки просто “закриті” для собак. У нас у притулку ми теж регулярно, двічі на рік проводимо дератизацію, тому що щури — це справжнє лихо, тому з цією темою ми знайомі.
В міськраді просять мешканців міста не залишати на вулицях дітей без нагляду та слідкувати за домашніми тваринами, особливо під час вигулу у скверах та на схилах біля річки.
Varosh,
Фото ілюстративне
Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook, Instagram та Тelegram.