Новини

City Quest Закарпаття: Твоя Команда А

16 Квітня 2014 2 964

19 автомобілів, кілька десятків ліхтариків, смартфонів та планшетів і напружені мозкові звивини – це практично всі реквізити для суботньої вечірньої розваги, що пройшла в Ужгороді минулого уікенду.

11 хитромудрих завдань під час розв’язування яких потрібно було знайти 2 десятки кодів. Найкмітливіша команда впоралася з грою рівно за 3 години. Розгадуючи задачі, деякі учасники City Quest відкривали для себе нові гео-локації в Ужгороді. Тепер всі знатимуть, що поруч з ОДА знаходиться парк Святої Тетяни, а вулиця, що веде до підвісного мосту, називається Гленди.

Спробуйте власними силами вирішити одне із завдань City Quest Твоя Команда А і дізнаєтесь куди прямували учасники цієї розваги для пошуку коду.

"Be lee it par yours or din okey
we two many more yeah goal oh boy
chit or is sheet on with trainee dull oh key
chit or keen alone we cry you red no?"

Як завжди, всі головоломки вигадували, логічно розкладали і відшліфовували дві прекрасні закарпатські дівчини Євгенія Безик і Олеся Калабішка, які поділилися своїми враженнями:

– Цього разу, окрім вирішення логічних та пошукових завдань, вирішили додати до гри ще й пригодницьких, тому з’явився екшен – захоплення полонених, пошук боєприпасів та успішне звільнення влучним пострілом в наших загарбників. Хлопці, "терористи" наші, дуже допомогли в організації, пошуку місця проведення і створення антуражу, за що висловлюємо їм окрему подяку. Логічні завдання намагались урізноманітнити, тому над кожним довелося трохи "покумекати". Ну і коди звичайно не хотіли сильно "ховати", але судячи з відгуків, командам важко дається пошук, особливо коли необхідно зібрати кілька в одному завданні. Але з часом, думаємо, що виробиться певна тактика пошуку і тоді вже у нас будуть виникати труднощі з їх нанесенням. Хоча ідей щодо схованок поки є достатньо. Загалом грою задоволені, всіх полонених звільнено і майже всі команди дістались фінішу, де переможців привітали цінними призами, а команди мали змогу обмінятися враженнями від гри. Квести проводяться раз на місяць, тому радимо всім стежити за оновленнями на наших сторінках в соціальних мережах, де можна отримати всю інформацію про майбутні ігри, – кажуть організаторки.

Учасники прагнули перемоги, проте жодної агресії ніхто не проявляв, а навпаки всі жартували і кепкували один з одного, хоча допомагати суперникам були ладні не всі. Коментар від учасника команди, яка посіла 1 місце, Андрія Пелеха.

Наша команда вдруге брала участь в City Quest в складі "Erös Pista" і, на мою думку, ця подія є найкращим суботнім відпочинком, особливо в реаліях нашого невеликого міста. Тому що CityQuest – це і розумова діяльність, і трохи фізичних навантажень, і командна гра, ну і, без сумніву, фан. Готуємось до наступних ігор.


Більше фото з гри дивіться у галереї.

Олександр Кіпа, Varosh

Фото: Денис Кротков

0 #