Новини

Блокування руху вантажівок з боку Словаччини розпочалося на КПП “Вишнє Нємецке” (доповнено)

1 Грудня 2023 139

Понад 900 вантажівок станом на 17 годину зібралося на КПП «Вишнє-Нємецке», суміжний українському пункту пропуску «Ужгород». Початок акції представники Спілки перевізників Словаччини анонсували на 16:00 1 гудня.

Пропускатимуть в Україну по 4 вантажівки на годину, — розповіла Varosh речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук.

— Також не обмежуватиметься рух вантажівок з гуманітарною допомогою, з живим вантажем, пального та охолоджених вантажів, — пояснилавона.

Терміни акції наразі невідомі. На в’їзд у Словаччину рух блокуватися не буде. Також не обмежуватиметься рух легкового автотранспорту та автобусів.

За інформацією trend.sk, представники Союзу автомобільних перевізників Словаччини (UNAS) 16 листопада вже блокували пункт перетину кордону з Україною “Вишнє Нємецке” зі словацького боку, висловивши солідарність із польськими мітингарями, які протестують проти лібералізації правил ЄС для українських перевізників. Вони вимагають від Брюсселя запровадити дозволи на перевезення для українських транспортних засобів, оскільки європейські компанії не можуть з ними конкурувати. Прикордонний перехід “Вишнє Нємецке – Ужгород” останніми днями зіткнувся з напливом вантажівок через протестну блокаду прикордонних переходів у Польщі.

Varosh,

Фото зі сторінки Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордок у Фейсбуці

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #