Новини

Безкоштовні ветеринарні онлайн-консультації проводять фахівці для українців по всьому світу

23 Жовтня 2023 74

Некомерційний проєкт GladPet (КСВ Netpeak Group) спільно з Канадською організацією Veterinarians Without Borders та Клінікою ветеринарної медицини “Пес і Кіт” здійснили 3 585 ветеринарних онлайн-консультацій. Також вони з’ясували, що найбільше звернень по допомогу (50%) надходить від власників котів. А загалом допомоги потребують не лише в Україні, а ще в 35 країнах світу, куди вимушено виїхали українці.

Після початку повномасштабного вторгнення, у великій кількості міст є проблеми із доступом до ветеринарних клінік і лікарів — частину закладів пошкоджено або зруйновано, а більшість спеціалістів були змушені виїхати у безпечніше місце.  Відтак в серпні 2022 року було запущено проєкт безкоштовних ветеринарних онлайн-консультацій для українців в умовах воєнного часу та вимушеної еміграції за кордоном. 

За час існування проєкту, ветеринари провели 3 585 консультацій та з’ясували, що найчастіше по допомогу звертаються власники котів та собак — 50% та 35% відповідно, а також 15% звернень були від власників тварин інших видів — птахів, гризунів, зайцеподібних, рептилій, їжаків, білок та черепах.

Географія звернень — вся територія України та 35 країн світу (Німеччина, Польща, Італія, США, Швеція, Чехія, Канада та інші), куди вимушено виїхали українці. 

В Україні ветеринарні консультації отримали 3 211 власників тварин, з них — 230 з тимчасово окупованих територій. Найбільше звернень ветеринари зафіксували у Київській (20%), Харківській (16%), Дніпропетровській (11%) областях.

Карта по зверненням

Українцям, які перебувають за кордоном, ветеринари надали 374 консультації. Найбільше звернень отримували з Німеччини (28%), Польщі (25,6%), Італії (5%), США (3,9%) та Швеції (3,7). Решта запитів – 33,5% сумарно припадають на Чехію, Канаду, Австрію, Нідерланди, Болгарію, Фінляндію, Норвегію, Словаччину, Туреччину, Францію, Іспанію, Кіпр, Велику Британію, Данію, Грузію, Ізраїль, Португалію, Румунію, Швейцарію, Ірландію, Ісландію, Литву, Андорру, Естонію, Грецію, Угорщину, Молдову, Чорногорію, Сербію, Словенію.

Varosh,

Фото ілюстративне

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

 

0 #
# ветеринари # допомога # тварини