Новини

Аліна Паш заспівала з Олегом Собчуком та гуртом С.К.А.Й.

3 Грудня 2014 2 706

Закарпатка, що вже кілька років живе та працює в Києві, днями виступила на одній сцені з відомими українськими музикантами.

Нам Аліна Паш розповіла, як познайомилася з Олегом Собчуком та як вібувається їхня співпраця.

— Це було велике концертне шоу гурту С.К.А.Й. "ALIVE!" із камерним оркестром. Пісні бенду зазвучали по-новому. Яке ж задоволення було для мене перебувати на репетиціях навіть. Ця музична атмосфера захоплювала. Але сам концерт був піком емоцій. Адже Stereo Plaza є великим концертним холом Києва, із хорошим звуком, світлом, загалом — це рівень. Прихильників гурту також чимало, тому концерт пройшов на піднесеному рівні, люди багато підспівували і це було кльово. У майбутньому хотіла б таке пережити також, вже повноцінно зі своїм матеріалом і щиро вірю, що так і буде, — розповідає Аліна. 

Співачка разом зі своїм колишнім однокурсником Дмитром Данілічевим були бек-вокалістами Олега Собчука.

— Відверто кажучи, в професійному плані — робота ця таки досить складна, адже саме ця позиція вимагає від вокаліста прислухатись не тільки до тональності, гармонії, ритміки композиції, що виконує артист, а й до його емоцій і його музичної "хвилі". Енергетика йде абсолютно від усіх учасників, які знаходяться на сцені, тому віддаваючись не на повну, ти підставляєш всіх. Цікава річ, через 2 дні після концерту мені написала дівчина в соцмережі, що довго шукала мене, але все ж знайшла і знайшла для того, щоб сказати про те, що вона пів концерту дивилась на мене, її підкорила моя енергетика. Значить все було зроблено вірно. Мені було неймовірно приємно, — із захватом розповідає дівчина.

Познайомилася Аліна з Олегом Собчуком ще минулої зими, на "Jam Session", який організовував Дізель із гурту "Green Gray".

— Джемів було декілька, і на один із них зірковим гостем запросили Олега. Там ми і познайомилися. Відразу ж у музичній імпровізації. Він тоді прекрасно себе показав і як людина, і як музикант зі справді достойним і крутим вокалом. В момент, коли запросили до мікрофону дівчину, в мені щось "йокнуло" і я підбігла до мікрофону та почала "музикувати". Вийшов хороший дует, — згадує Аліна.

Що ж до подальшої співпраці, то співачка каже, що завжди відкрита до нового досвіду, емоцій та переживань.

— А чому б і ні? Я рада співпраці з хорошими і талановитими людьми. Це надихає, змушує рухатися до кращого і загалом йти далі і тільки вперед. Це важливо у нашій професії, адже зламатися надзвичайно легко. А черпати натхнення та сили потрібно саме від таких людей. Я маю надію, що так. Була б знову щиро рада такій співпраці, — каже Аліна. 

Varosh

Фото: Макс Бондаренко

0 #