Новини

AIESEC в Ужгороді проводить набір активних студентів до лав майбутніх лідерів

21 Вересня 2015 1 760

AIESEC об’єднує 86 тисяч молодих людей в 124 країнах світу та співпрацює із більше ніж 2400 університетами. Більше 30 000 людей щорічно отримують лідерський досвід, працюючи в ролі керівника проектної команди або відділення AIESEC в своєму місті, а також приймаючи участь в міжнародній програмі стажувань.


Реєстрація за посиланням.


Довідково:

AIESEC – це міжнародна молодіжна громадська організація, що об’єднує студентів та нещодавних випускників ВНЗ із метою розвитку лідерського та професійного потенціалу молодих людей та позитивного вкладу в суспільство. AIESEC в Україні існує в 21 місті. Головним видом діяльності є організація міжнародних програм.

Організація була створена в 1948 році в Стокгольмі студентами з 7 країн: Бельгії, Данії, Фінляндії, Франції, Голландії, Норвегії та Швеції з метою розвитку дружніх взаємин між країнами і народами після II світової війни.

AIESEC офіційно визнаний ЮНЕСКО найбільшої в світі організацією, керованою молоддю на всіх рівнях управління від локального до глобального.

AIESEC вже шостий рік зберігає своє положення в рейтингу 40 найдемократичніших організацій світу за версією фонду WorldBlu.

За 67 років існування AIESEC до організації приєдналося понад 100 країн і місія організації змінилася в бік зміцнення міжкультурного взаєморозуміння та внесення позитивного внеску в суспільство через розвиток потенціалу молодих людей.

Varosh

0 #