Новини

20 квітня в Ужгороді пробуджуватимуть еко-свідомість та вчитимуть сортувати сміття

19 Квітня 2013 2 352

В рамках всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою", в Ужгороді пройде загальноміський суботник та низка практичних і освітніх заходів екологічного спрямування.

Активісти еко-руху пропонують усім містянам долучитися до прибирання двох визначених локацій – Боздошського парку (збір біля кафе ЙоМаЙо і біля підвісного мосту) та Шахтинського лісу, яке стартує у суботу, о 10:00. Необхідний інвентар видаватимуть на місці, а координатори організовуватимуть процес. Щоб заохотити учасників суботника, відбудеться змагання між командами, за підсумками якого найбільш продуктивні активісти отримають у подарунок еко-торби ручної роботи.

Співорганізаторка акції Тетяна Лемак розповіла, що зібране сміття на місці сортуватиметься.

– На жаль, культури сортування відходів в Україні на належному рівні ще не має. Близько сімдесяти відсотків побутових відходів можна переробляти, однак цього не відбувається, тож ми хочемо популяризувати цю ідею, – каже активістка.  

Після великого прибирання, о 14:00 на площі Фенцика запрацює "Еко зона", де відбудеться частування учасників домашніми солодощами, лекція на тему "Сміття – як соціальна епідемія" та брейн-стормінг з метою розробки плану простих щоденних кроків для покращення екологічної ситуації в місті.

Varosh.com.ua
 

0 #