Новини

16-річна закарпатка Софія Зейкан взяла участь у змаганнях з кайтингу в Італії

23 Жовтня 2023 292

На початку жовтня в італійському містечку Фоліньйо пройшла серія миротворчих міжнародних фестивалів повітряних зміїв «Одне небо – один світ». На змагання запросили й новостворену національну підліткову збірну України з кайт-флаїнґу, — розповіла Varosh 16-річна Софія Зейкан з Виноградова, яка була в складі збірної. На початку серпня дівчина стала переможницею Міжнародного фестивалю повітряних зміїв у Болгарії.

Софія Зейкан почала серйозно займатися кайтингом з середини серпня цього року в освітньому таборі з фізики для дітей військовослужбовців з України в Болгарії. Один з викладачів виявився членом Асоціації кайтингу і запросив голову Асоціації Альону Компанієць та президента Асоціації Павла Шмулевича провести в Болгарії фестиваль.

Софія теж взяла участь у тому фестивалі і після нього дівчину також включили до Асоціації і делегували на її перші змагання у Фоліньйо.

— На змаганнях ми взяли кубок, хоч вітру не було і було досить важко керувати змієм, тому що кайтинг повністю залежить від погодних умов. Тому ми більше намагалися налагодити комунікацію з нашими закордонними друзями. Там було змагання в категорії шоу-кайтів, треба було пильнувати за нашими кайтами, вчасно їх розплутувати і ми зрештою отримали за наші старання командний кубок.

Kite1

Українська асоціація повітряних зміїв сформувала Національну підліткову збірну виключно з дітей, які проживають в Україні та є членами сімей героїв-військовослужбовців. Зробили це, щоб створити обличчя нової, молодої, вільної України.

Varosh,

Фото за сторінки Української асоціації повітряних зміїв

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

 

0 #
# змагання # кайтинг # повітряні змії # спорт