Life

Новий дизайн і можливості сайту Varosh: давайте зробимо це разом у стилі agile

27 Травня 2019 813

Перед вами оновлена beta-версія нашого онлайн-журналу про Закарпаття. Але оновлений Varosh буде оновлюватися далі – візуально та технічно.

Ми осучаснили наш каліграфічний логотип, але плануємо використовувати паралельно і стару його версію, адже за понад 6 років існування нашого видання первинне лого запам’яталося багатьом і стало частиною впізнаваного бренду.

Nutre Varosh Ba 2

Varosh How To 2

Varosh How To 3

Так само більш сучасним став і весь дизайн сайту – структура сторінок, шрифти, фото, акценти.

Значно радикальнішими стали зміни технічної частини сайту, і головне – це запуск адаптивної для мобільних пристроїв версії Varosh. Хух! Нарешті! Ви не раз нам про це писали, і врешті-решти це сталося.

Mood Varosh Ba 3

Відтепер ми працюємо на  платформі WordPress. Є багато стереотипів та упереджень з приводу цієї платформи, але вони не раз були розвінчані дуже успішними онлайн-проектами, створеними на WordPress. Впевнені, Varosh також стане одним із прикладів цього.

Ми запланували кілька релізів саме технічних змін і вдосконалень. Їх будемо втілювати у режимі agile, тобто гнучко, стрімко, з постійним тестуванням того чи іншого рішення, як технічно, так і аналітично – за допомогою Google Analytics, та інших сервісів.

Водночас, найважливіша роль у цьому процесі змін та вдосконалень відведена кожному з вас – нашим читачам.

Перш за все, ми у редакції дуже сподіваємося, що ви оціните наші старання зробити Varosh сучаснішим та зручнішим.

Varosh Ba 1

Ще більше ми сподіваємося, що ви уважно дослідите оновлений сайт, перевірите на собі, як він працює та відображається, заглянете в кожну його шпаринку та сторінку.

І якщо раптом у вас щось не працюватиме, чи буде некоректно відображатися (завчасно перепрошуємо за це і сподіваємося на розуміння з вашого боку), або у вас виникне думка, як ту чи іншу частину оновленого Varosh можна вдосконалити, – обов’язково напишіть нам прямо в коментарі, в соцмережах, або на редакційну пошту the.varosh@gmail.com.

Ми в редакції неабияк цінуємо критику, культивуємо критичне мислення та обожнюємо дискусії, особливо в форматі «мозкових штурмів» та дизайну мислення.

Будемо дуже вдячні, якщо ви дасте нам додаткові приводи для цього. Наші інженери, дизайнери та редактори готові до чергової «битви» а-ля, який сервіс для коментування на сайті обрати – Facebook-рішення чи Disqus? Як ще підвищити швидкість завантаження сторінок сайту та зменшити їхню вагу? Чи не вийшов з моди, часом, «бургер»? І так далі, і тому подібне.

Долучайтесь до змін на Varosh. Це буде крута і захоплююча подорож у чудовій компанії диваків-ентузіастів.

Також наполегливо радимо вам прочитати наш маніфест змін на Varosh, і запрошуємо стати нашим автором. Саме зараз – ваш зоряний час! Пам-пам!

 

Команда Varosh,

фото та колажі редакції

0 #