Life

Наш маніфест

26 Травня 2019 1 312

Varosh змінюється, щоб змінити тебе.

Написати це речення, – і вивести його у заголовок, ми мріяли останні п’ять років. Нарешті, можемо зробити це впевнено та офіційно.

Varosh дійсно змінюється. Але не тільки технічно та візуально.

Революція Гідності та війна змусила нас переосмислити те, за що ми взялися наприкінці 2012 року, а головне усвідомити – Varosh може і має бути сміливішим та глибшим, більш критичним та амбіційним, говорити про зміни та стимулювати їх, змінювати людей та світ навколо.

Коли ми засновували видання, то мріяли створити сіті-гайд містами Закарпаття, щоб відкрити цей регіон для місцевих і туристів, зруйнувати стереотипи про Закарпаття як химерну провінцію, віднайти нові точки росту та голосно про них розповісти.

За ці 6 з лишнім років щось нам вдалося, щось ні, але ми продовжуємо свою справу і плануємо займатися нею ще більш пристрасно.

Varosh залишається справді незалежним та мультимедійним медіа.

1 761

Ми ніколи не були новинним сайтом, і не плануємо ним ставати заради трафіку, кліків, рейтингів, слави, хайпу.

Varosh – це онлайн-журнал, який розповідає історії. Відтепер ми спробуємо розповідати їх ще й кількома мовами.

Так, цей маніфест доступний англійською та угорською мовами.

Ми і далі будемо писати про людей, подорожі, їжу, моду, культуру споживання, заклади, розваги. Але відтепер також і про проблеми та стереотипи, кризи та конфлікти, ідеї та концепти, соціально відповідальний бізнес та реформи, візії та утопії, фейки та критичне мислення.

Varosh писатиме про омріяну Європу, географічний центр якої розташований саме на Закарпатті. Спробуємо наповнити цю європоцентричність змістом та амбіціями.

Ми намагатимемось робитиме усе, що під силу медіа, аби ви не були байдужими до важливого, до того, що відбувається поруч з вами, щоб ви змінювалися самі та змінювали інших.

Звісно, все це звучить доволі пафосно. Але ми впевнені, що подібні думки є в головах багатьох із нас. Ми знаємо точно, що навколо є багато наших однодумців та споріднених душ – і на Закарпатті, і далеко за його межами.

Тому дуже розраховуємо на кожного з вас. Нам потрібні ваші коментарі та зауваження, пропозиції та ідеї, лайки та поширення в соцмережах.

Що ви можете зробити прямо зараз?

Будьте нашими спільниками, друзями. Давайте разом поглянемо на Закарпаття під іншим кутом, і цей ракурс вас точно полонить.


 

 

Команда Varosh,

Фото редакції – Ігор Майхеркевич

Головне фото – редакції

Відео – Антон Рижих

0 #
# varosh # маніфест