Ідеї

YourTransfer: комфортний трансфер із Закарпаття до Будапешту

7 Липня 2016 2 846

Дорога, а особливо довга, часто непроста. Особливо, якщо це громадський транспорт, або навіть, коли їдеш сам за кермом. Хоча, звісно, кінцевий пункт призначення надихає долати труднощі.

Утім, є варіант, як доїхати до Бадапешту легко, комфортно та в надійних руках.

Компанія YourTransfer організовує трансфер пасажирів в обидві сторони з Мукачева та Ужгорода до Будапешту. Перевізники працюють на ринку пасажирських перевезень вже 15 років, а отже мають добрий досвід та знають, як забезпечити по-справжньому комфортну подорож.

Серед особливих умов – безкоштовний Wi-Fi та знижка 50% для дітей. А початок маршруту – зі зручного для пасажира місця.

В автопарку компанії машини Volkswagen, Skoda, Renault та Opel.


Послуги


У YourTransfer можна обрати як індивідуальний, так і груповий трансфер. Під час індивідуального трансферу замовник бронює послугу тільки для себе або для групи пасажирів. Таким чином транспортний засіб знаходиться у повному розпорядженні замовника відповідно до замовленої послуги та маршруту. На маршруті можливий супровід автомобіля протягом всієї поїздки – на екскурсії, трансфер до місця ночівлі з конференції або змагання, а також послуги гіда-перекладача.

– Група спортсменів з 40 чоловік? Для нас це теж не проблема. YourTransfer пропонує різні типи автомобілів і автобусів для групового трансферу. Ви можете не турбуватися, адже і великі групи можуть без проблем скористатися послугою приватного трансферу, – кажуть у компанії.


Переваги


Всі машини YourTransfer сучасні і в ідеальному стані, а отже безпечні.

– Наші клієнти гідні найкращого, тому в автопарку YourTransfer тільки безпечні і затишні іномарки. З кожним роком ми не втомлюємося рости і вдосконалюватися у своїй справі. Більше 15 років на ринку пасажирських перевезень дали нам безцінний досвід і професійні навички, – розповідають у YourTransfer .

Бути online в дорозі тепер набагато простіше – всі транспортні засоби компанії обладнані безкоштовним постійним доступом до інтернету.

– Ми працюємо з громадянами України і Європи, тому наші водії володіють українською, російською, угорською та англійською мовами. Це прискорює вирішення всіх питань, що виникли на кордоні і спрощує розуміння. Також ми із задоволенням допоможемо вам раціонально скласти графік своєї поїздки. Заберемо вас у зручний час і в зручному для вас місці. Завжди, порадимо, де краще по дорозі зупинитися поїсти або випити смачної кави, – запевняють перевізники.


Бронювання


Забронювати поїздку надзвичайно просто. Для цього достатньо заповнити форму на сайті (http://yourtransfer.net/bron/) або зателефонувати за номером +38 050 586 64 42.


Контакти YourTransfer:

Varosh

0 #