Ідеї

Ужгород Check-in Special: що дають за чекін

16 Квітня 2013 6 067

У вівторок, 16 квітня всесвітній день Foursquare вперше відзначатиметься в обласному центрі Закарпаття.

Акція розпочнеться рівно о 16 годині 16 хвилин у дегустаційному залі Шардоне. Символічний час підібраний не випадково – назва геолокаційного сервісу Foursquare означає чотири в квадраті. Впродовж 16-ти хвилин триватиме безкоштовна дегустація вина, пригощання тортом та роздача значків чекін-активістам міста. А вже від завтра Шардоне долучиться до списку закладів, які роздають відвідувачам бонуси за чекін.

Якщо сьогодні ви вирішите пройтися місцями, де позначка у Foursquare може трансформуватися у щось питне або їстівне – ми допоможемо спланувати маршрут.


Пельменна Шаровари, вул. Капушанська, 3

Отримайте 4 пельменя додатково до порцій M, L або XL за кожен чекін з 9.00 до 12.00 та з 15.00 до 19.30


Бар/паб Маяк, вул. Грушевського, 65

Пропонують разову знижку у 10% за кожен десятий чекін в закладі.


Світ кави і чаю, вул. Корзо 11/8

За перший чекін тут вас пригостять капучіно при покупці будь-якого тістечка. "Мер" закладу отримує безкоштовну каву за десять чекінів.


Паб Корзо, 10

Перші 8 людей, які зачекіняться в Корзо 10, в період з 10:00 по 13:00 та привітаються італійською, отримають 25% знижки на чек.


Кав’ярня Дім Кави, вул. Корятоивича, 27

На честь міжнародного дня Foursquare пропонують еспресо за кожен чекін. Зазвичай же, безкоштовно каву або капучіно пропонують "меру" закладу. 


Дегустаційний зал Шардоне, вул. Волошина, 18б

З 17 квітня можна буде випити келих вина за чекін.

Користувачі популярного геолокаційного сервісу Foursquare в Ужгороді з нетерпінням чекають на швидке розширення цього списку.

Вікторія Рижова, Varosh.com.ua

Фото з мережі 

0 #