Ідеї

У лютому в Ужгороді запрацює “Кінокль”, що наблизить глядача до кіно через їжу та напої

13 Січня 2014 4 107

Про це нам розповів засновкик "Кінозалу імені Стенлі Кубріка" Олексій Уманський.

– "Кінокль" – це свого роду вечір кіно. Проте, окрім звичайних переглядів будуть відбуватись різні перформенси, що зможуть наблизити глядача до кінематографу. До прикладу у першому "Кіноклі" глядач зможе спробувати печиво бабусі Фібі, про яке герої серіалу "Друзі" тільки і говорять в третій серії 7-го сезону. Також можна буде відчути себе в ролі Аль Пачіно з фільму "Запах жінки" – глядачі будуть певний шматок кіна дивитись з зав’язаними очима, попиваючи подвійний Jack Daniels з льдом, але найголовніше – вони зможуть танцювати той самий знаменитий імпровізований танець незрячого полковника і юної леді з ресторану. Буде також перегляд якоїсь стрічки з відеокасети, з відповідним зображенням і перекладом 90-х. Є дуже багато картин, у яких є багато їжі, випивки і цікавої дії, треба це все використати.

Ідея зробити щось подібне не давала мені спокійно спати ще рік тому, і я намагався реалізувати її в Києві, проте Ужгород краще підходить для різного роду творчих експериментів. Захід буде платним і неодноразовим. Один раз можуть купити квитки не більше 25 людей, щоб не втратилась домашня атмосфера "Кінозалу імені Стенлі Кубріка", – з посмішкою розповідає Олексій.

До слова, у рамках "Кіноклю" Олексій Уманський також презентує свою нову короткометражку "Брежнев по-прежнему". Головний герой виглядає так.

Varosh

0 #