Ідеї

Подорож навколо світу: відпочинок & заробіток

23 Липня 2013 9 237

Про власні подорожі кожен з нас може розповідати годинами: пригоди, курйози, нові знайомства, враження та друзі. Усе це дає нам можливість відчути справжній ритм, смак та дотик життя.

Заради чотирьох тижнів відпочинку ми ладні працювати цілодобово, а подекуди навіть відмовляти собі у чомусь – задля тих вільних кількох тижнів деінде. 

Нещодавно друзі розповіли нам, що повернулися з подорожі Будапешт-Бухарест-Братислава-Відень-Прага-Варшава і витратили у кілька разів менше, ніж ми кілька місяців тому. На запитання, як це їм вдалося, відповіли просто – почали подорожувати зі Swiss Halley. Ми як фанати подорожей вирішили дізнатися, що ж це таке. Розповідаємо й вам.

Swiss Halley – це швейцарське акціонерне туристичне товариство online. Компанія працює за клубною системою і надає членам клубу знижки на подорожі світом до 70 %. Також надає можливість побудувати власний бізнес, але про це трохи згодом.

Подорожі та туризм – одна з найбільш активних галузей, що стрімко розвиваються по всьому світу. Все більше людей подорожують та беруть довготривалі відпустки, аби побачити якомога більше цікавих місць. За інформацією Всесвітньої організації з туризму, у 2012 році вперше число подорожуючих перевищило 1 мільярд. За прогнозами, у найближчі десять років витрати на подорожі подвояться щонайменше удвічі. А кількість замовлень через Інтернет зростає щодня.

Отож, повернімося до пропозицій Swiss Halley – це можливість замовляти відпочинок у більш ніж 196 000 готелях у 190 країнах світу, 2 000 центрів відпочинку по всьому світу, лижні тури у більш ніж 3 100 готелях, постійні знижки та пропозиції, що оновлюються щотижня. Найближчим часом компанія до своїх послуг додасть ще й пропозиції 940 авіакомпаній, морські та океанські круїзи, оренду автомобілів та багато іншого. Увесь відпочинок можна буде спланувати за 5 хвилин на одному порталі та за найнижчими цінами. Гарна перспектива, чи не так?

Друга перевага компанії – це можливість подорожувати за зниженими цінами разом з усією родиною. Для того, аби це зробити, потрібно лише обрати на сайті напрямок, вказати кількість дорослих та дітей і вперед – до відпочинку та незабутніх вражень.

На сайті компанії йдеться, що Swiss Halley пропонує безперервний розвиток онлайн-бронювання, значні цінові переваги та постійні знижки, відсутність обмежень на їх використання, великі групові подорожі та завжди орієнтовані на туриста умови. Окрім того, для клієнтів діє цілодобова "гаряча" лінія, телефонні консультації, гнучкі умови відміни від подорожі та гарантія бронювання.

Перейдімо від слів до цифр: сімейний відпочинок "all inclusive" на вісім днів та сім ночей для двох дорослих та двох дітей у Хургаді може коштувати 399 $, чотири дні для двох дорослих у Празі – лише 89 $. Три дні у Франкфурті для двох дорівнюватимуть 129 $. За умови попереднього бронювання, ціни зменшуються у рази, виникає думка про те, що досить "годувати" туристичні агенції, бо ж хіба десь ще знайдеш такі ціни?

Для того, аби отримати можливість подорожувати за такими цінами потрібно лише стати членом компанії, придбавши один з кількох видів сертифікатів. Їхня вартість коливається у залежності від того, як саме, скільки та куди, ви хочете подорожувати, а також скільки заробляти.

Окрім, комфортних та розумних подорожей Swiss Halley – це й можливість власного бізнесу. Клієнти компанії – жителі більш ніж сорока чотирьох країн світу. Це люди, що подорожують та дають можливість подорожувати своїм рідним, друзям та знайомим. Компанія надає можливість повернути всі гроші витрачені на відпочинок – це, напевно, і є найцікавіше у компанії. Swiss Halley обрала для себе напрямок розвитку за рекомендаціями, тобто, обравши компанію своїм туроператором, ви відпочиваєте, а після можете розповісти своїм знайомим, послугами якого туроператора ви користувалися і компанія вам за рекламу в усній формі повертає гроші.

Тож, якщо ви хочете відкрити для себе світ, не витрачаючи на це увесь сімейний статок і отримати можливість додаткового заробітку телефонуйте до представника Swiss Halley на Закарпатті за номером 095 489 65 19 або звертайтесь за посиланнями у соціальній мережі та у Skype zayac_asd

Гарних вам подорожей та незабутніх вражень!

0 #