Ідеї

Панорами Мукачева: Новий проект Езри Тобака

25 Квітня 2013 8 243

Фотограф розпочав новий проект. На меті зробити знімки сучасного Мукачева та показати мешканцям та гостям справжню його красу.

Кілька днів поспіль ми виходили з Езрою на ранкові сети і спостерігали за його роботою. Фотографувати досить не просто. Перш за все, через невеликий проміжок часу. Езра Тобак фотографує майже щодня з 6.30 до 6.50 ранку. У фотографа є лише двадцять хвилин до того, як зійде сонце. Після цього усі будівля ділять навпіл сонячні промені.

– Я фотографую ті будівлі Мукачева, з якими тісно пов’язане життя міста та його історія. Це не лише споруди у центрі міста – це й замок, і монастир. Найбільше мене цікавить те, що було на старих фото.

Сьогодні в архіві фотографа вже є близько тридцять фотографій. Частину з них він зробив досить давно, навіть не підозрюючи ще тоді, що це може перерости у повноцінний проект.

– Я впевнений, що ці фотографії переживуть усіх нас. У мене й у самого є багато старих фото міста. На жаль, ніхто не знає їхніх авторів. Але це не робить їх менш важливими для нас, – каже фотограф.

Наразі можна говорити про те, що проект лише розпочався, адже у планах ще фотографії замку “Паланок”, мукачівського монастиря і, що найцікавіше, нічного міста. Утім, Езра Тобак планує завершити роботу над панорамами до Дня міста.

У мріях фотографа: зйомка останньої світлини для проекту з гелікоптера та видання фотокниги міста: нової, сучасної, цікавої.

Росана Бісьмак, Varosh.com.ua

Фото: Varosh.com.ua та Езра Тобак

0 #