Ідеї

Lili Bratus бере участь у конкурсі задля колекції для людей з особливими потребами

17 Жовтня 2016 2 534

Робота ужгородки Лілії Братусь у цьому напрямку розпочалася цьогоріч, коли ідею створити колекцію одягу для людей з особливими потребами команді Lili Bratus запропонувала Юлія Рекун – одна з організаторів Благодійного інклюзивного фестивалю "Без обмежень".

– Влітку відбулася презентація міні-колекції одягу з ручними вишивками-оберегами, розроблена Atelier Lili Bratus. Під час розробки стало зрозуміло, що буквально у кожної моделі є свої унікальні фізичні особливості і вимоги. Наприклад, для людей на візках є важливим одяг, в якому зручно не стояти, а сидіти. У людей з протезами штани протираються в незвичних місцях. У людей з ДЦП слабка моторика: їхній одяг повинен зніматися і вдягатися, в ідеалі, одним рухом. В результаті, вималювалась чітка й цікава задача – створити колекцію сучасного, красивого й зручного одягу-оберегу. Насправді, таке завдання – мрія для дизайнера. Адже суть дизайну не в тому, щоб "робити красиво", а в тому, щоб "красиво вирішувати задачі", – розповідає Лілі Братусь

Ідея проекту для бізнес-леді "Підприємницький талант України 2016" виявити талановитих підприємців, головний з яких отримає фінансову підтримку – грошовий грант у розмірі 70 000 гривень на розвиток власного бізнесу.

Лілі презставила свій проект у номінації "Соціальний бізнес". 

– Лінія одягу для людей з особливими потребами "So Special від Lili Bratus" – це одяг-трансформер з можливостями адаптації. За ці роки сформувалася моя певна професійна філософія: одяг – це інструмент для зміни свого життя на краще. Він виявляє красу людини – і тим самим дарує впевненість. А впевнена людина може перевернути гори. І проектом "So Special від Lili Bratus" я хочу довести, що впевненість у власній красі доступна кожному, незважаючи на "соціальні стандарти". В наших планах – випуск колекцій щосезону протягом як мінімум двох років, щоб створити можливість вибору для аудиторії і напрацювати базу знань для дизайнерів і конструкторів, – каже дизайнер.

Проголосувати за проект від Лілі Братусь можна за посиланням.

Varosh

0 #