Ідеї

Центр IQ: розвиток, навчання та розваги для дітей

19 Листопада 2014 5 769

Як пробудити в дитині радість творчості та пізнання? Як розвинути здібності та вміння, навчити мислити сміливо та творчо? Відповіді на ці запитання ви можете отримати в центрі дитячих наук IQ, який існує в Ужгороді вже 5 років. Його діяльність, перш за все, викладачі спрямовують на ранній всебічний розвиток дітей.

– Програма, за якою ми займаємося з дітками, визнана однією з найкращих міжнародних програм дитячого розвитку. Вона розроблена з урахуванням нагальних потреб розвитку дитини. За допомогою неї діти отримують задоволення від навчання. Вони розвивають навички спілкування та творчі здібності, вчаться, як ставити та досягати цілі, як ефективно працювати в команді. Малюки не тільки отримують знання, але і вчаться застосовувати їх в житті. Центр дитячих наук сприяє стійкому інтересу до навчання, розвиває лідерські якості, а головне – готує дітей не тільки до школи, а й до життя, – каже директор центру Олександра Дочинець.

Програма складається з 12 предметів, які дозволяють дітям пізнавати навколишній світ і взаємодіяти з ним. Це астрономія, математика, спілкування, цілі та уроки життя, творчість, література, театр та мистецтво. Заняття проводяться у формі захопливої гри.

– Наша програма спрямована на те, аби спонукати малюків досліджувати та пізнавати те, що вони бачать та чують, шляхом проведення різних експериментів та дослідів. Заняття проводяться за допомогою новітніх технологій. Інтерактивна дошка робить процес навчання живим та цікавим. Дітям дуже подобається самостійно вирішувати задачі на живому екрані, – каже пані Олександра.

У центрі IQ проводять і заняття з підготовки до школи. Кваліфікований педагог знайомить майбутніх школярів з цікавим світом літер та цифр, навчає розв’язувати логічні задачки, сприяє розвитку усного мовлення.

– Надзвичайно цікава програма з вивчення англійської мови не залишить байдужим жодного малюка. Різноманітні ігри, пісні, вправи на інтерактивній дошці та мультфільми сприяють ефективному засвоєнню іноземної мови. Студія "Кольоровий світ" допоможе дошкільнятам та школярам розвивати естетичні смаки, навчить майстерно малювати, ліпити, робити орігамі. А досвідчений майстер та педагог знайде індивідуальний підхід до кожного учня, – розповідають у школі.

У хореографічній студії під керівництвом професійного педагога діти отримують танцювальну підготовку (позиції рук та ніг, правильна постава, розвиток та удосконалення опорно-рухової системи).

Центр дитячих наук IQ запрошує діток від 2 до 7 років з користю та задоволенням провести час в світлих та облаштованих класах в будні та вихідні.

Varosh
Фото: Андрій Кирилюк

0 #