Ідеї

Brew Shop: Кава — це спосіб життя, а не тренд

31 Травня 2016 5 298

Нещодавно в Ужгороді заснували магазин товарів для альтернативного заварювання кави, а також кави свіжого обсмаження.

Ідеологи проекту — ужгородці Олександра Скребцова та Олександр Сливканич — засновники Eat Me Cafe. Нам вони розповіли більше про свою ідею та її втілення в Ужгороді. 

— Як у вашому житті з’явилася кава, кавоварки, і все, що з цим пов’язано?

— Кава з’явилася ще з дитинства. В наших сім’ях її дуже люблять. Більшість моїх дитячих спогадів повязані з кавуванням у вітальні моєї бабусі.

Тому не дивно, що ми виросли справжніми фанатами цього напою. Нас цікавить все, що пов’язано з кавою та її смаком.

— У вас вже є успішний бізнес. Як наважилися на таке розширення?

— Наважилися так само як і почали перший — спонтанно та з великим ентузіазмом. (ред. — посміхаються) Хвиля альтернативної кави зовсім нова, на світовому рівні їй не більше десяти років, а в Україні взагалі почали сприймати пуровери і кемекси зовсім нещодавно. Але навіть тепер багато людей вважають, для того, щоб випити фільтровану каву треба жити у великому місті і йти у спеціальну кав’ярню. Ми вирішили відкрити магазин, щоб кожен зміг готувати улюблені напої вдома.

— Чи довго готувалися до запуску магазину?

— 1,5 місяця в мене зайняла розробка сайту, пошук товарів та інші підготовчі моменти. Протягом цього часу ми ще й відзняли лукбук та промовідео, щоб передати настрій та атмосферу цієї кави.

— Асортимент на сайті не великий, але знаючи вас, думаю, що дуже ретельно обраний. Як обирали?

— Ми вирішили розмістити на сайті лише кавоварки та аксесуари для альтернативних методів приготоування. Тобто у сайту дуже вузька специфіка. Ми ще додамо декілька видів альтернативних кавоварок — працюємо над цим. І, звичайно, кава — арабіка спешиеліті та преміум якості. Всі зерна — це моносорти свіжої обжарки — інша для цих методів не підходить.

Ми плануємо також розширення лінійки кави спешиеліті трохи згодом, зі зростом попиту.

Щодо нашого регіону, то така кава навряд чи набуде популярності. Оскільки її смак кардинально відрізняється від того, що звикли пити на Закарпатті. Окрім того, що в альтернативі заварюються лише моносорти арабіки, то й обжарка йде світла, при якій відкриваються особливості смаку сорту, така кава має яскраво виражену кислотність. А на Закарпатті зазвичай п’ють каву темної обжарки, при якій сильно виділяються кавові масла, що кардинально змінюють смак напою.

Ці кавоварки дають можливість по-новому відчути смак кави. Відкрити для себе сорти та їх особливості. Коли п’єш кемекс чи пуровер V60 , починаєш розуміти, що кава насправді не гірка, починаєш розрізняти аромати, смаки та післясмаки різних видів арабіки, не тільки читаєш, але й відчуваєш ноти цитрусових чи шоколаду у чашці. Ця кава для тих, хто хоче відкрити для себе якісний продукт.


Наразі на сайті можна придбати свіжообсмажену каву в зернах, ручні кавомолки, терези та чайники, кружки і термокружки, і, звісно, пристосування для альтернативного заварювання кави — кемекс, пуровер та аеропрес.


Засновники Brew Shop також проводитимуть різномонітні майстер-класи, бранчі та лекції щодо альтернативного заварювання кави. Перший майстер-клас відбудеться вже 12 червня. Про нього розповімо вже незабаром.



Контакти:

Росана Бісьмак, Varosh

Фото: Тарас Вовчин та з Інстаграму бренду

Відео: AND Video Group

Макіяж: Саша Кельбас

0 #