Головна Новини "Цімбори": ужгородці знову зберуться у Києві
"Цімбори": ужгородці знову зберуться у Києві
"Цімбори": ужгородці знову зберуться у Києві

Промогрупа "Файта" вирішила на цей раз організувати не просто захід чи зустріч, а цілий фестиваль з символічно закарпатською назвою "Цимбори".

За словами організаторів постійних зустрічей Олексія Уманського та Максима Бондаренка, квітнева зустріч буде чи не найкращою за усі часи існування "Файти":

– Ми народ дружній,тому запрошуємо до себе наших "Цімборів" з рідної землі, надаючи їм можливість ночувати і отримати задоволення від повноцінної поїздки. Одним з атрибутів даної вечірки будуть запрошення, які будуть опубліковані у Facebook мережі для того, щоб люди знали, хто має в планах поїздку у Київ і могли скооперуватись, – пише у своєму Facebook Олексій Уманський. 

Орієнтовна програма заходу:

5 квітня:

– Зустріч біля станція метро "Харківська" (вихід на ліву сторону). Посадка закарпатської сакури біля однієї з найстаріших будівель столиці.

– Вечірка у "Green club". Подія має бути чи не найгарячішою за все існування "Файти", адже в гості до Києва приїдуть дві ужгородські промогрупи: Chicarrones Shator та UTC.  

6 квітня:

– В одному з кращих клубів Києва – Boom Boom Room гратиму Mis Kittin (вхід 150грн) + Marc Houle.  

Varosh.com.uа

15 березня 2013, пт, 19:07     5 2839

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити