Головна Новини Вакансія тижня: робота в Gentlemen’s Club Uzhhorod
Вакансія тижня: робота в Gentlemen’s Club Uzhhorod
Вакансія тижня: робота в Gentlemen’s Club Uzhhorod

GC Barbershop – це мережа чоловічих перукарень по всій Україні. На її рахунку вже 15 барбершопів.

Мережа діє з 2013 року, і пропонує класичні види послуг: чоловіча стрижка, стрижка бороди, королівське гоління і багато іншого. Працюємо з кращими засобами для укладки. У нас працюють справжні професіонали, ще ми пригощаємо кращими напоями від наших партнерів (Jack Daniel's, Jagermaister, Tuborg, Coca-Cola), – кажуть у Gentlemen’s Club Uzhhorod.

Наразі у чоловічій перукарні відкрита вакансія барбера. Тож, якщо у вас мінімальний досвід, або ви хочете навчитися цій справі з нуля, готові навчатися і ставати справжнім профі – вам сюди.

– Ми пропонуємо високу заробітну плату, забезпечуємо завантаженням робочого місця і постійним розвитком твоєї майстерності. Ми допомагаємо з робочим інструментом і всім необхідним обладнанням. Наші майстри обмінюються досвідом, проводять майстер-класи по всій мережі. У нас дружна команда і ми сподіваємося, що одного разу потрапивши до нас, ти станеш частиною GC Barbershop, – розповідають у барбершопі.


  • Графік роботи: з 10:00 до 21:00
  • Всі подробиці за телефоном: +38 (095) 166-44-02
  • Ужгород, вул. Собранецька, 1
  • FacebookInstagram

На правах реклами

14 грудня 2018, пт, 22:37     0 969

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити