Головна Новини Свободка підготувалася до Fire Life Fest та вдягла нове вбрання
Свободка підготувалася до Fire Life Fest та вдягла нове вбрання
Свободка підготувалася до Fire Life Fest та вдягла нове вбрання

З 2010 року найбільш стильна скульптурка Ужгорода вже встигла приміряти на себе більше десятка луків. Її головна функція – слугувати маяком. За 7 років існування вона відмінно справляється з цим завданням.

Свободка привертає увагу всіх містян та гостей Ужгорода не тільки завдяки міні-маячку, а й яскравим образам, які є своєрідними анонсами тих чи інших подій в місті.

Сьогодні вона перетворилася на представницю видовищного та небезпечного виду мистецтва – фаєр-шоу. Її лук – це зменшена копія сценічних костюмів учасниць колективу Fire Life. Довга чорна сукня, яку знизу огортають клуби полум’я. 

Не залишилась поза увагою дизайнерів і скульптура Джона Лорда. До класичного образу рок-зірки додали тематичну накидку помаранчевого кольору. Автор міні-луків – Олександра Жданович, яка понад 6 років є учасницею колективу Fire Life.

Одні з найпопулярніших міні-скульптур нагадують всім про наближення масштабної вогняної події – фестивалю Fire Life Fest.

Іванна Стець, Varosh

Фото: Олександр Петренко

29 квітня 2017, сб, 23:25     0 1381

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити