Головна Новини Smartum: як працює дитяча академія ментальної арифметики в Ужгороді
Smartum: як працює дитяча академія ментальної арифметики в Ужгороді
Smartum: як працює дитяча академія ментальної арифметики в Ужгороді

Те, що кожна дитина геніальна за своєю природою кожного дня підтверджують у “Smartum” – дитячій академії ментальної арифметики.

– Чому навчиться ваша дитина в Smartum? Бути впевненою в своїх силах, мислити аналітично та творчо, бути спостережливою, запам’ятовувати дуже швидко, сприймати нову інформацію швидко, приймати рішення і брати на себе відповідальність, – кажуть викладачі.

У Смартумі є програма ментальна арифметика для різних вікових категорії:

  • 5-6 років;
  • 7-11 років;
  • 10-16 років;
  • Програма для дорослих.

Ментальна арифметика – методика тренує швидкість сприйняття та обробки інформації, розвиває обидві півкулі мозку одночасно за рахунок уявної візуалізації обчислень на рахівницях абакус. Висока швидкість усного рахунку – не головний, але цікавий «побічний» ефект.

– Формально діти на наших заняттях вчаться рахувати і дуже швидко. Але насправді вони використовують образне мислення і швидкість їхньої усної лічби показує, як швидко вони можуть використовувати ресурси свого мозку. Яким чином діти рахують? Часто, щось нове – це добре забуте старе. Методика навчання ментальної арифметики використовує давньосхідну рахівницю Соробан, якій уже кілька тисяч років. У Китаї та Японії для розрахунків і зараз використовують цю рахівницю, – розповідають у школі.

  • Адреса: Ужгород, вул. Підгірна 28 / 3а
  • Телефон: 066-380-52-19
  • Більше на сайті smartum.com.ua

На правах реклами

11 грудня 2017, пн, 22:49     0 1244

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити