Головна Новини Periscope почав роботу над фото-альманахом "Альтернативна Археологія: Ужгород"
Periscope почав роботу над фото-альманахом "Альтернативна Археологія: Ужгород"
Periscope почав роботу над фото-альманахом "Альтернативна Археологія: Ужгород"

Відкрито Open-call для авторів фото-серій, мистецтвознавців, поетів та авторів коротких форм прози, дотичних до міста Ужгород, які репрезентують його особливості.

– Ми вирішили довго не чекати та почати роботу над фото-альманахом "Альтернативна Археологія: Ужгород" (перший альманах був про Луганськ). Зараз розпочався новий open-call по Ужгороду та про нього. Тож, якщо у вас є матеріали (текстові, фотографічні або ж поетичні) – відправляйте їх на наш мейл ua.periscope@gmail.com. В результаті відбору робіт буде видана вже друга фото-книга з циклу "Альтернативна Археологія" про міста України із супроводжуючими текстами, – розповідають організатори.

Докладніше про подію за кліком на івент, або ж на сайті.


Довідково:

Periscope – це фотографічна ініціатива, яка займаться виданням фото-книг та виставковою діяльністю. Це колектив ентузіастів, зацікавлених медіа-мистецтвом, зокрема фотографією. Головні цілі організації: представити зріз сучасної української фотографії; висвітлити специфіку міста: спорідненості та іншости; видати цикл лімітованих фото-книг про міста України "Альтернативна Археологія".

Periscope є неприбутковою організацією і розробляє проект за власний кошт. 


Varosh

7 березня 2017, вт, 11:48     0 1136

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити