Головна Новини BOXEDGE та MARYANA BODNAR оголошують вихід нового синглу "Under The Moon"
BOXEDGE та MARYANA BODNAR оголошують вихід нового синглу "Under The Moon"
BOXEDGE та MARYANA BODNAR оголошують вихід нового синглу "Under The Moon"

Італійський композитор та саунд-продюсер BOXEDGE та українська сопрано Maryana Bodnar оголошують про реліз їхнього нового синглу "Under The Moon".

Пісня, написана BOXEDGE в стилі оригінального кроссоверу – танцювальної електронної музики, з особливим акцентом на ритми псай-трансу, збагачена красивим глибоким класичним вокалом Мар’яни Боднар та вже доступна у всіх основних інтернет-магазинах.

Після виходу першого синглу "Invocation" та дуже неординарного відео-кліпу до нього, музиканти вирішили продовжити співпрацю, створивши Boxedge and Maryana Bodnar Project – музичний проект електронної музики майбутнього.

BOXEDGE (сценічне ім’я Alessandro Bemporad) – композитор, автор пісень, музикант із Флоренції, Італія. Його твори – дослідження електронної музики, сучасного мистецтва та інноваційних технологій. Він випустив кілька альбомів, EP та синглів, які можна знайти на основних музичних інтернет-магазинах, та включають твори від ambient до electronic pop, від техно до класичного кроссоверу. У 2017 почав співпрацю з Маряною Боднар у проекті кроссоверу електронної музики та ліричної тематики.

МАР’ЯНА БОДНАР – професійна класична співачка, сопрано. Вчилась у Римі та Відні. Виступала з соло-концертами, у сольних проектах та в оперних постановках в Італії, Австрії, Словаччині, Польщі, Німеччині, на Мальті та в Україні; здобула кілька нагород на конкурсах, гранти та стипендії. У 2015 році була організатором та солістом проектів класичної та неокласичної музики "Night Gravity" та "Flagro". У 2016-17 часто виступає на Мальті та в Італії з класичним оперним репертуаром у супроводі джаз-музикантів, експериментує з новими обробками, прочитаннями та інтерпретаціями відомих творів. У 2017 композитор із Флоренції BOXEDGE запросив її до нового неординарного проекту музичного кроссоверу.

18 січня 2018, чт, 16:25     0 860

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити