Головна Новини Бар "Зелений кракен": закарпатець Аркадій Шиншинов видав свою першу книжку
Бар "Зелений кракен": закарпатець Аркадій Шиншинов видав свою першу книжку
Бар "Зелений кракен": закарпатець Аркадій Шиншинов видав свою першу книжку

Нещодавно відбулася презентація нової книжки у закарпатській літературі – "Бар «Зелений кракен»". Автор – Аркадій Шиншинов. Він понад 20 років мешкав у Празі, тож його перші книги відображають душу й стиль Праги, її людей — колоритних персонажів, нехай літературних, а, може, і справжніх.

Твір написаний у жанрі малого роману, який складається з окремих самодостатніх лаконічних повістей, де у головній ролі — Індіана. Історії розгортаються у "Кракені".

Написано живо й колоритно. Оповідання мають характерні зображення. Аркадій працював над текстами, ілюстраціями і дизайном своєї першої книжки.

— Відчувається, що у закарпатоукраїнську літературу увірвався достойний письменник, з хорошим естетичним смаком, зі шляхетністю душі, з глибоким розумінням мікро- і макросвітів, із загостреним відчуттям справжності, з модерно-креативним сприйняттям життя, — пише у передмові літературознавець Наталія Ребрик.

Книга вийшла у видавництві "Гражда". Вже написана наступна – "10 тисяч кілометрів Праги", навіть готується третя.

Ось кілька світлин, аби відчути сюжет і настрій. Книжку можете придбати безпосередньо у видавництві.

Евеліна Гурницька, Varosh

5 серпня 2018, , 19:20     0 973

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити