Мода - Архів

Вперше в Україні: патріотичний костюм для спорту #madeinukraine

27 Жовтня 2015 3 357

Український бренд патріотичного одягу "Фолк Мода" анонсував вихід осінньої колекції, головним відкриттям якої стали нові для бренду категорії одягу – костюми для спорту і сукні з вишивкою. Окрім того, "Фолк Мода" порадує своїх шанувальників і світшотами з новими принтами, і стильними сорочками.

Головною сенсацією колекції став чоловічий спортивний костюм від "Фолк Моди". Це перший приклад спортивного одягу з патріотичними мотивами, і ТМ "Фолк Мода" рада бути новатором у цій сфері. Про сам костюм: акуратне поєднання нейтральних кольорів та українських орнаментів робить предмет одягу навіть спортивно-елегантним, і виділяє з натовпу. У такому патріотичному костюмі ви точно поставите нові спортивні рекорди.

Кольорова гама колекції підтверджує головну концепцію торгової марки "Український бренд для кожного". У ній переважають приглушені класичні кольори з часткою яскравих елементів, що привертають увагу. Цього разу "Фолк Мода" надала вибір дійсно кожному. Для шанувальників smart-casual "Фолк Мода" випустила стильні сорочки з вишивкою, а спеціально для дівчат – красиві сукні, які можна "вигуляти" і на навчання, і на вечірню зустріч. Широке розмаїття молодіжних патріотичних принтів змусить задуматися, вибираючи обновку. Серед новинок – світшоти "Козацькому роду нема переводу" в модному кольорі цієї осені марсала, повсякденні "#ukraine" для тих, хто висловлює свою патріотичну позицію, світшоти з серцем із Петриківського розпису, а також із класичним візерунком з традиційної української вишивки. Безліч інших моделей також чекають на своїх покупців.

Нова колекція вже доступна в мережі партнерів компанії, а наприкінці жовтня з’явиться в офіційному інтернет-магазині ТМ "Фолк Мода".


Інформація про компанію:

ТМ Фолк Мода – це молода, прогресивна команда, що виробляє повністю український продукт, а саме: чоловічі, жіночі та дитячі вишиті футболки, хустки, сорочки та шкарпетки із 100% бавовни. Кожна модель розробляється дуже ретельно та прискіпливо. Спочатку художниця малює дизайн речі фарбами, після схвалення фокус-групою малюнок прямує до рук програмного дизайнера і тільки потім у друк. Кожного дня компанія розвиває свої виробничі потужності і на даний час співпрацює із такими великими клієнтами, як Ашан Україна та Епіцентр. Колектив компанії слідує справжнім європейським цінностям: якість роботи, самовідданість, результативність, професійність. Люди полюбили ТМ Фолк Мода за якість та ексклюзивність.

Varosh

0 #