Мода - Архів

VIVA Косметика: нова органічна колекція для бездоганного вигляду

30 Квітня 2015 5 442

Цьогоріч чи не всі українські виробники кажуть про бум на їхні товари. Українці прагнуть обирати своє – рідне. І не програють ані в якості, ані в ціні. Більше того, в країні справжня мода на товари вітчизняного виробника.

Якісні українські меблі та декор – цим уже нікого не здивуєш. А от до думки, що в Україні виробляють натуральну та органічну косметику, яка нічим не поступається іноземній, ще звикли не всі.

Магазин “VIVA Косметика“, що знаходиться в Ужгороді на вул. Волошина, 19, вже третій рік поспіль пропонує ужгородцям косметику найкращої якості.

Нещодавно асортимент магазину поповнився двома українськими брендами – “Білий мандарин” та “ЯКА”.

– “ЯКА” – порівняно нова лінія косметичних засобів, але вже здобула популярність і відмінно зарекомендувала себе як серія української натуральної косметики. Обираючи її, ви дбаєте про власне здоров’я і красу, а також про захист навколишнього середовища, – кажуть у магазині.

Створення косметики “ЯКА” відбувається на сучасному високотехнологічному підприємстві кваліфікованими фахівцями з дотриманням високих стандартів якості. Це дозволяє зберегти всі корисні властивості рослин і перенести їх у готові косметичні засоби. В асортимент натуральної косметики “ЯКА” входять тверді мила, гелі для душу, шампуні, засоби по догляду за шкірою обличчя та багато іншого.

– Косметика від природи – безпечний, корисний і ефективний догляд за вашою шкірою. Родзинкою косметичних засобів “White Mandarin” (Білий мандарин) є серія на основі пророслих зерен злаків – пшениці, жита, вівса, кукурудзи, ячменю, – розповідають консультанти.

В цій серії косметичних засобів ви знайдете шампуні, бальзами, гелі для душу та засоби по догляду за обличчям.

До складу косметики “White mandarin” входять тільки натуральні складові, вони абсолютно безпечні і мають відповідні сертифікати, в тому числі ЕСОСЕRT і Органік.

Замість ароматизаторів використовуються натуральні ефірні масла, які є джерелом корисних речовин, необхідних для живлення і зволоження шкіри.

Обравши косметику “White Mandarin”, ви отримаєте:


Varosh

0 #