Мода - Архів

Стильний і практичний Nissan Juke-2015: закарпатці у захваті

5 Серпня 2015 2 469

Бо оновлена модель створена виділятися та водночас насолоджуватися їздою.

Ще на початку липня Nissan Juke-2015 прибув у салон "Прем’єра Авто" офіційного дилера на Закарпатті, де ми ретельно оглянули його і протестували.

Оновлений Nissan Juke цікавий під будь-яким кутом зору, але особливо сильно притягують погляди його передня оптика та решітка радіатора. Стильні ксенонові фари, світлодіодні денні ходові вогні, яскраво виражена радіаторна решітка – жоден виїзд на вулицю не залишиться непоміченим.

У корпус зовнішніх дзеркал оновленого Nissan Juke вмонтовані покажчики повороту, уявляєте? Корпуси дзеркал можна персоналізувати фірмовими кольорами, додавши той штрих, який забезпечує оновленому Nissan Juke його неповторний вигляд.

Легкосплавні 18-дюймові диски оновленого авто також можна персоналізувати кольоровими вставками (чорного або жовтого кольору) для того, щоб завершити унікальний дизайн вашого Nissan Juke.

Оновлений Juke відрізняється значним кліренсом, має високу бічну лінію кузова і збільшені колісні арки, що не тільки підкреслює його напористий агресивний стиль, але і дає додаткову перевагу на дорозі.

Такий же першокласний всередині, як і зовні, оновлений Nissan Juke повний можливостей для персоналізації: від ергономічних спортивних сидінь до центральної консолі і TFT-екрану – ви можете створити в авто інтер’єр, який втілюватиме ваш власний стиль.

Інтер’єр нової моделі чудово підходить для будь-яких поїздок. Спортивні сидіння, прилади і центральна консоль в стилі, навіяному гонками на мотоциклах, а також високо розташоване водійське місце дозволяють не тільки поліпшити оглядовість, а й створюють позитивний настрій на всю поїздку.

Ще важливо: оновлений Nissan Juke став ще більш просторим завдяки збільшеному на 40% об’єму багажного відділення. Мокрі або брудні речі можна розмістити окремо від іншого вантажу. Крім того, заднє сидіння можна легко трансформувати в рівну підлогу і розмістити громіздкий вантаж.

На додаток до управління шасі система динамічної зміни налаштувань автомобіля дозволяє встановлювати комфортну температуру в салоні. Просто перейдіть в режим клімат-контролю, і дисплей покаже всі налаштування, щоб зігрітися або охолодити повітря.

Ми також переконалися, що інтеграція вашого смартфону в систему NissanConnect ніколи не була настільки повною: тепер улюблена музика, програми та багато іншого будуть супроводжувати вас в дорозі, ідеально функціонуючи через мультимедійну систему вашого Juke.

Весь досвід і знання Nissan спрямовані на створення максимальної ефективності, потужності і керованості, які втілюються в автомобілі, якими керуєте ви.

Технологія All Mode 4×4-i забезпечує автоматичний розподіл крутного моменту між передніми і задніми, а також правими і лівими колесами відповідно до дорожніх умов. За рахунок наявності трьох режимів водіння ви зможете насолоджуватися максимально ефективним зчепленням і керованістю вашого автомобіля в найрізноманітніших ситуаціях.

При проходженні повороту система, обладнана безліччю датчиків, автоматично перерозподіляє більший крутний момент на ліве або праве заднє колесо в залежності від того, де він потрібний саме зараз. Будьте впевнені в будь-якому повороті – він буде плавним і безпечним, перевірили самі.

Камери й датчики, встановлені в автомобілі, працюють як ще одна пара очей, тому ніщо не залишиться непоміченим – ні дорожні знаки, ні місця для паркування, ні перешкоди.

Якщо ви хочете особисто протестувати Nissan Juke-2015, заходьте до "Прем’єра Авто", за адресою м. Мукачево, вул. Автомобілістів, 28.

Varosh

0 #