Мода - Архів

Ромена & Well Dressed: осінні образи у стилі “бохо”

18 Листопада 2014 4 901

Ужгородка Ромена справжня красуня і модниця, а магазин Well Dressed – одна з не багатьох точок в Ужгороді, де можна купити якісний дизайнерський одяг. Не дивно, що ці двоє задумали спільний проект.

– На перший погляд може здатися, що людина одягнута в стилі "бохо", немов, з іншої планети або казки. Це мікс етнічних мотивів, хіппі, циганських акцентів, гранжу, богемного стилю. Поєднання, загалом, не поєднуваних речей. Утім, вони разом виглядають дуже цікаво, оригінально та органічно. Наприклад, поєднання масивного взуття і ніжної сукні, мережива, багатошаровість і поєднання різних фактур, тканин, малюнків. Бохо – це не настільки одяг, як відчуття себе і певний стан душі. Саме це хотілося передати цією зйомкою для магазину Well Dressed, одяг якого надихнув мене на створення таких образів. Осінь, взагалі, пора приміряти на себе цей стиль, – каже Ромена.

Роботою стиліста дівчина зацікавилася вже досить давно. Спочатку просто цікавилася модою, пробувала себе, як дизайнер, потім візажист, блогер і т. д. Але потім вирішила, що стиліст – професія, що об’єднує усі ці аспекти в одне ціле.

– Зараз я лише розпочала навчання у цій сфері, але мене це настільки захоплює, що вже хочеться щось робити, практикувати, вигадувати. І ось моя перша робота. Загалом, у створенні образу я завжди, у першу чергу, спираюся на власну інтуїцію, а вже потім починаю згадувати, що про теорію теж забувати не потрібно. Тендеції теж важливі і якщо ми говоримо саме про фотосесії для глянцю, то тут, звісно, треба спиратися на актуальні новинки сезону. Хоча, у буденному житті я б не рекомендувала дуже звертати увагу на тенденції, бо як правило те, що дуже популярне цього сезону, наступного вже не згодиться, – розповідає дівчина.


Адреса: Ужгород, ТЦ "Дастор", 2-й поверх

Varosh

Cтиль – Ромена

Фотограф – Наташа Петрова

Візажист – Юліанна Гілецька

Моделі – Ксенія Струк, Юліанна Гілецька, Вікторія Демиденко (One Models Agency)

Одяг – Well Dressed

0 #