Мода - Архів

Акварелі та квіти: колекція аксесуарів для інтер’єру від BeCreative Interior Decoration Studio

11 Травня 2015 3 696

Катя Моргентал розробила нову весняну серію інтер’єрних предмітів під назвою «Акварель і Квіти».

До колекції ввійшли декоративні подушки, інтер’єрні іграшки у вигляді сов та кроликів, подушки-тюльпани, декоративні квіти саше-тюльпани, віночки на двері, декоративні підвіски.

Це вже не перша колекція декору для інтер’єру , першою подібною в такому асортименті була зимова, тепер на черзі весняна, потім буде літня або осіння. Далі – пряма мова.


Чому саме ці предмети?


Я придумала для себе таку схему-концепт, тобто приблизний набір предметів, котрі обов’язково входять до кожної колекції. Це такі предмети, котрими в комплексі можна задати кольорові та настроєві акценти в інтер’єрі і зробити його зимовим чи весняним саме за допомогою цих тематичних аксесуарів.


Тканини


Те, з чим я обожнюю працювати – це гарний текстиль, кольори, малюнки, натуральна текстура, до якої хочеться торкатися, в яку хочеться загорнутися… Коли мені прийшли зразки цих тканин, то була зима і ці акварельні переливи сприймалися мною наче весна вже прийшла, квіти і це буйство фарб так радували око. Я одразу вирішила зробити весняний декор саме в такій стилістиці, адже і кольори, і текстура тканини якнайкраще передають саме весняні відчуття напівпрозорих акварельних переливів сонця на розквітлих деревах. Тому цей малюнок квітів, весняних барв на подушках і зробить настрій в домі і асоціативно навіть в холодну пору нагадуватиме про цвіт сакур, магнолій чи вишень.

Також хочеться зауважити, що акварельний малюнок дуже популярний цього сезону. Багато дизайнерів використали у своїх проектах цей принт. Нові колекції текстилю, шпалер, оббивки були саме з таким акварельним та квітковим малюнком.

Якось так співпало, що я теж настільки захопилася цими тканинами, що захотілося створити серію саме з використанням цих тканин. Я навіть почала знову малювати натюрморти аквареллю.

В цій серії присутні також і інші м’які деталі – сови та кролики. Ці подушки-іграшки зроблені для акценту в дитячі кімнати в комбінацію до всієї серії.

Доповнила все маленькими дрібничками, квітами на гілочках, віночками на двері, підвісками у формі сердець, пташечок. Одним словом, використала кольори та образи котрі нагадують про тепло весни, на яку ми завжди так сильно чекаємо.


Дізнавайтеся більше у facebook, vk та pinterest.


Varosh

Фото: Катя Моргентал

0 #