Життя

MediSkin: надсучасна клініка у Мукачеві

21 Червня 2019 3 988

7 червня у Мукачеві відкрили 4 клініку MediSkin. У ній дуже багато спільного з попередніми трьома та все ж вона значно відрізняється.

– Протягом п’яти років ми піклуємося про здоров’я та красу своїх пацієнтів. MediSkin – це більше, ніж просто клініка, більше, ніж косметологія, це більше, ніж діагностика, більше, ніж просто сервіс чи хороші спеціалісти, це більше, ніж косметика. Мережа клінік MediSkin – це чудова команда лікарів, новітні технології та якісні препарати провідних європейських виробників, – кажуть у MediSkin.

Img 0009 Vel

Однією з головних переваг клініки є те, що тут працюють виключно лікарі, а обладнання є найновішим і у своїй переважній більшості – першим на Закарпатті.

– Ми приділяємо величезну увагу обладнанню, з яким працюємо. Скажімо, лазер для епіляції MeDioStar Monolith Asclepion лише нещодавно був презентований в Монако і вже успішно працює у нас. До речі, перших в Україні, – розповідають у клініці.

Ті технології та обладнання, на якому працюють у MediSkin дають дуже хороший результат. Тож, уявіть, чого можна чекати від того обладнання, яке вийшло цьогоріч. До слова, ціни на послуги залишаються такі самі як в Ужгороді та Хусті.

Img 0014 Vel

– У Мукачеві у нас з’явився унікальний апарат для корекції фігури – Icoon. Він вперше представлений на Закарпатті. Окрім того, що пристрій дає прекрасний результат, він також має велику перевагу – безпечність. Ним можна користуватися при вагітності, годуванні груддю, варикозі тощо. Це абсолютно фізіологічна процедура, яка дозволяє зробити якісний лімфодренаж шкіри. Ми завжди робимо ставку та результат, безпечність і доказову медицину, – кажуть у клініці.

Над клінікою в Мукачеві команда працювала рівно рік. Оскільки вона вже четверта за ліком, то врахували увесь досвід і зробили максимум для того, аби отримати бездоганний результат.

Img 0032 Vel

– Приємно говорити про те, що результат, який ми отримали значно перевищив усі наші очікування. В першу чергу, на дизайн нас наштовхнув парк, поряд з яким ми знаходимося. Нам хотілося поєднати природу й науку і в дизайні. Так у нас формули плавно переходять у живий мох. Також нам максимально хотілося донести прозорість та чистоту. У нас всюди, де це дозволяє, прозорі стіни, двері, панорамні вікна, – діляться у MediSkin.

Що ж до послуг, які можна отримати у клініці, то це лазерні процедури, омолодження, лікування Акне, пігментації, куперозу, ін’єкції краси, лазерне шліфування, корекція фігури, дерматологія, подологія, трихологія, ідеальне обличчя без макіяжу, класична косметологія, безопераційний ліфтинг шкіри. Всі процедури виконуються з використанням космецевтики DMK, Filorga, Is Clinical та Obagi.

Контакти:

Контакти інших клінік:

На правах реклами

Фото: Тарас Вовчин

0 #
# MediSkin # клініка # мукачево