Місця

“Лавандова Гора” пригощає крафтовими лавандовими смаколиками. А ще вирощує троянду і жасмин

1 Липня 2021 2 070

Нещодавно ми зустрічали захід сонця на Лавандовій Горі, що в Перечині. У сутінках, в обіймах ультрамаринових вершин, навіть небо немов підлаштувалося і пофарбувалося в лавандовий колір. Жодні фото цього не передають.

Спершу – прогулянка й фотосесія в лаванді, катання на гойдалці з гірською панорамою  і лавандовими візерунками довкола. Поруч, на 2,5 га, 15 тисяч кущів дамаської троянди. Якраз висаджують плантацію жасмину, перші кущі вже дарують тендітний аромат.

Lavandgora (4) Lavandgora (3) Lavandgora (2)Lavandgora (6)

Серед понад 10 га лаванди, а це 320 тисяч кущів, створена крамниця з екологічними лавандовими виробами, а також кафе-тераса, на якій подають лавандові крафтові смаколики.

Lavandgora (1)

Дегустація – наскрізь лавандова і трояндова. Млинці з лавандовим та трояндовим конфітюром, відтак тісто також фіолетового й рожевого кольорів. Лавандовий лимонад, від якого не відірватися. Лавандовий сироп, що смачно лікує від кашлю. Лавандове морозиво. Сир – із “Перечинської мануфактури”, є і з лавандою також. Частування починається із Лавандівки – міцної, проте делікатної.

Lavandgora (7)

У крамниці представлена лінійка тематичних сувенірів: 50 лавандових і 15 трояндових. Їстівні, косметичні, декор, іграшки, сумки. Є також подарунковий кошик із сетом лавандових презентів. Все можна придбати на місці або ж замовити в онлайн-магазині.

Lavandgora (8)

Засновник: Юрій Качур.

Сезон лаванди переважно триває з червня по серпень, пік цвітіння – перша половина липня.

Хазяйнують тут Юрій та Мирослава Качур, а допомагають дві доньки.

Varosh

0 #
# лаванда # Лавандова гора