Місця

City Vision Boutique – територія здорового зору

12 Червня 2018 2 181

Здоровий зір – це запорука повноцінного життя та можливість насолоджуватися яскравими моментами, які дарує доля. Довірити здоров'я очей професіоналам з багатолітнім досвідом та надійною медичною базою є обов'язком кожного, хто цінує себе.

Важливим моментом, на який необхідно звернути увагу під час вибору оптики, є її відповідність сучасним тенденціям офтальмології та індивідуальний підхід до кожного із пацієнтів.

– City Vision Boutique – це сучасні центри здоров’я зору, які оснащені повним спектром медичного обладнання та кваліфікованими лікарями-офтальмологами. У нас представлений широкий спектр сучасних офтальмологічних послуг, які надаються на якісно високому рівні з персональним підходом до кожного із пацієнтів. В асортименті – контактна та окулярна корекція зору всесвітньовідомих виробників. Досвідчений лікар-офтальмолог правильно підбере корекцію, беручи до уваги наявні медичні показання та побажання пацієнта. А широкий асортимент оправ дозволить вибрати актуальні оправи, які стануть яскравим акцентом образу, – кажуть у City Vision Boutique.

Періодична перевірка зору належить до обов’язкових процедур, які є необхідними для здоров’я, а завдяки професіоналізму, що супроводжується невимушеною атмосферою, сеанс відвідування лікаря в City Vision Boutique поповнить скарбничку приємних та корисних ритуалів.

До слова, з 1 по 31 липня у City Vision Boutique триватиме місяць безкоштовної діагностики зору. Більше про нього читайте за посиланням.


Відвідати оптичні салони City Vision Boutique можна за адресами:


На правах реклами

0 #