Люди

Крістіна Михалчич: “Міні Топ-Модель Києва Open 2014”

19 Червня 2014 6 239

Коли юний чи навіть дитячий вік не є завадою для кар’єри моделі.

8-ми річна учениця Закарпатської школи моделей A*STAR Крістіна Михалчич з тріумфом повернулася додому у статусі "Міні Топ-Модель Києва Open 2014".

Свій офіційний титул вона виборола на дитячому фестивалі моди і таланту "Міні Міс Україна 2014". Відтак, саме Тіна представлятиме Україну на міжнародному фестивалі культури і мистецтв "Little Miss Europa", що пройде наприкінці вересня у Туреччині.


Про конкурс


Підготовка до фестивалю "Міні Міс Україна" тривала майже 2 місяці. Потрібно було підготувати конкурсні виходи в трьох образах: національний український костюм, авторський арт-костюм "Квіткова Фея" та вихід в коктейльній сукні. В Києві на репетиції відводилося 3 дні. Перед виступом з учасницями було проведено інтерв’ю в українських національних костюмах. На сцені потрібно було не просто ходити, але і танцювати. А в одному із виходів потрібно було ще й максимально яскраво прорекламувати дитячий одяг.

– Загалом, у конкурсі брали участь майже 30 дівчат. Я з усіма подружилася. Всі були дуже гарні. Перший раз виходити на сцену було трошки страшно. А потім вже заспокоїлася, бо нам дуже аплодували, – каже Крістіна.


Про благодійність з пелюшок


В журі у конкурсі були: засновник і президент фестивалю "Міні Міс Україна" Наталія Ковальова, переможниця "Х-фактора" Аїда Ніколайчук, відома актриса і телеведуча Ольга Сумська, один із найбільш відомих та колоритних хореографів –  Амадор Лопес, редактор журналу "Viva" Тетяна Витязь, актор Віталій Борисюк, грецький співак Андреас та інші.

Але найбільше враження на Крістіну справила Королева України Інтернешнл, з якою в них була спільна фотосесія.

– Вона дуже гарна і успішна. Коли я виросту, також хочу стати Королевою України, – розказує Тіна.

Особливу увагу журі звертало не на красу маленьких учасниць, а на їхню артистичність і вміння триматися на сцені. Крім того, конкурс мав і соціальну складову: кожна з учасниць приїхала до Києва з подарунками для тих дітей, що не мають батьків і живуть в будинках-інтернатах. До цього завдання ужгородка поставилася з особливою відповідальністю:

– Треба допомагати бідним. Мені їх шкода. Я коли була маленька, мала 3 чи 5 рочків, я жодного каліку не могла пропустити. Хоч одну монетку, але мусила дати. Я жила в Тячеві і багатьох з них пам’ятаю. Зараз також стараюся просити маму допомагати бідним.  Думаю, коли виросту, робитиму добрі справи.  Допомагатиму дитбудинкам, де живуть сироти, – по-дорословму каже дівчинка.


Про навчання


– Зараз я вчуся в другому класі НВК "Престиж". Мені подобається українська мова, літературне читання, математика. Після школи відвідую гуртки зі спортивних танців та малюванню. А ще, люблю гратися. Вдома з мамою, бабкою і братами часто граємо у доміно. Люблю цю гру і нерідко перемагаю. А ще, люблю грати в квача в басейні, – розповідає про свої захоплення Крістіна.

А от в школу A*STAR Тіна Михалчич потрапила випадково, завдяки своїй вродженій харизматичності:

– Крістіна завжди відрізнялася артистичністю. Любить приміряти різний одяг, позувати перед дзеркалом. Навіть вчителька в школі одного разу сказала: "У дитини модельна зовнішність і талант до сцени. Це треба в ній розвивати". А одного разу ми з нею були в магазині одягу, щось приміряли. Коли вона почала крутитися перед дзеркалом, позувати, то продавець розповіла нам про нову школу моделей і порадила нам записати туди дитину, – каже мама дівчинки Надія, яка вирішила розвивати таланти доньки.

Коли, Анна Феер – директор Закарпатської школи моделей A*Star запропонувала талановитій учениці взяти участь у національному фестивалі "Міні Міс Україна 2014", Тіна дуже загорілася ідеєю і почала активно готуватися до конкурсних завдань.

– Я дуже хотіла перемогти. Питала в мами чи можна казати всім, що я модель. Вона казала, що поки не варто, адже  я ще ніде не брала участі, нічого не вигравала: "От поїдемо на конкурс і якщо ти щось виграєш, то тоді офіційно станеш моделлю". Я перемогла. Тепер я справжня модель, – усміхається Крістіна.

Аліса Квич, для Varosh

0 #