Життя

Веранда Місіс Грінвіч: затишно як вдома, смачно як в ресторані

23 Липня 2013 7 261

Найскладнішим квестом для ужгородських рестораторів може по праву вважатися бажання створити успішний та популярний заклад за межами центру міста. Втім, є місця, в які гості з задоволенням їдуть звідусіль. Фреш паста власного виробництва, молоде не пастеризоване вино та домашня випічка – унікальні пропозиції "Шкатулки Місіс Грінвіч" та переконливі аргументи на користь закладу.

Бренд "Шкатулка місіс Грінвіч" нерозривно асоціюється з затишком, домашньою атмосферою, привітним персоналом та свіжою і смачною їжею. Міцно закріпивши за собою особливе місце в серцях гостей найкращою в місті піццою, креативна команда закладу періодично генерує ідеї, які щоразу змушують відвідувачів полюбити "Місіс Грінвіч" з новою силою.

Маючи виправдано великий кредит довіри від постійних відвідувачів, заклад не вагаючись береться реалізовувати ідеї, іноді навіяні побажаннями самих клієнтів. Саме на вимогу гостей, "Шкатулка Місіс Грінвіч" запустила літню веранду. Від звичного формату тераси вона відрізняється суттєво: стилізований газон, декоративні лійки, велосипед-квітник, торшери на столах та інші милі дрібнички, які створюють атмосферу заміської дачі.

Передати літню тему вдалося не лише яскравими кольорами, квітами та відповідними стилізованими деталями, а і спеціально розробленим для "Веранди Місіс Грінвіч" меню.

У баченні рестораторів, літо – це легкість, свіжість, соковитість, страви на грилі, домашній хліб та апетитні закуски.
У літньому меню з’явилися стейки, буріто, овочі гратен під сиром, легкі ягідні десерти, освіжаюча сангрія та інші переконливі позиції.

Бестселером "Веранди Місіс Грінвіч" є свіжі равіолі власного виробництва. Популярна італійська страва тут подається у вигляді трикутників – з трьома різними начинками на вибір.

Приємною відмінністю закладу є те, що максимум компонентів для страв виготовляється безпосередньо на його кухні – хліб різних сортів, пасту, равіолі та навіть кукурудзяну муку кухарі роблять власноруч. Підтримуючи репутацію ресторану, який комфортно відвідувати з дітьми, "Веранда" пропонує окреме дитяче меню для найменших гостей.

 

"Веранда Місіс Грінвіч" – ще одна вагома причина не хотіти настання осені.

Адреса закладу: Ужгород, вул. Грушевського, 45.

0 #