Життя

Смачна кава перед роботою: Мукачево. Частина ІІ

9 Липня 2013 9 735

Кажуть, що існують "люди чайні" та "люди кавові". Власне, про і для останніх наша друга частина огляду кав’ярень міста, у яких можна випити доброї кави перед роботою.

Кілька місяців тому вийшла перша частина матеріалу, сьогодні ж на основі коментарів читачів Varosh, розповімо ще про п’ять кавових точок Мукачева.

Почнемо з "Coffee Shop" на Недецеї. Відкривається кав’ярня чи не найраніше у місті – о 7:00 і працює лише до 18:00. Заклад розрахований, насамперед, на "швидку" каву і нетривале спілкування з друзями та партнерами по роботі. Тут вас пригостять як традиційними американо, капучино та еспресо, так і екзотичними марагоджип, кенія, колумбія, монсунд, нікарагуа, доппіо, лунго, саботіні, маччіато та конпанна. Також не відмовлять і у кавово-молочних коктейлях – їх у Coffee Shop вдосталь.

Адреса закладу: вулиця Недецеї, 25

Найбільше позитивних відгуків у коментарях до першої частини какового огляду отримало кафе "Інгрід". Прийшовши до нього, ми на усі сто відсотків переконалися, що читачі мають рацію. Затишна атмосфера, бездоганний дизайн, хороше обслуговування, історія міста у світлинах прикрашає стіни, ну і звісно, добра кава.

Адреса закладу: вулиця Музична, 2Б

У самому центрі міста, навпроти театру, кав’ярня "Святий Мартин". Тут ми замовили холодне капучино і не пожалкували. Вибір кавових напоїв дуже широкий: від еспресо до мексикано та шотландської кави. Особливий акцент у закладі зробили на вишукані коктейлі.

Адреса закладу: вулиця Грушевского, 5

У кав’ярні "Білочка" можна випити як класичне еспресо, так і спеціальну каву та гарячі коктейлі на її основі. Широкий асортимент тістечок та різноманітних десертів лише робить кав’ярню ще більш привабливою. Одним словом, радимо.

Адреса закладу: площа Федорова, 9

Маленький, але дуже затишний "Меделін" на вулиці Ілони Зріні, ми вирішили залишити на останок. Привітні дівчата почастують вас кавою, кавовими напоями і смачними десертами на їх основі. Принаймні нашого фотографа від кавування відірвати було просто неможливо.

Адреса закладу: вулиця Ілони Зріні, 62

Доброї вам ранкової кави!

Фото: Рома Кайман

0 #