Життя

London Pub & Bar: англійський стиль, пиво та футбол

27 Березня 2014 11 429

Масивні столи з Union Jack, картини з Леді Ді, Джоном Ленноном та Королевою Єлизаветою на стінах і вірність національним кольорам Британії у дизайні інтер’єру. В Ужгороді відкрився новий паб і ми вирішили дізнатися, чим він якісно різниться від решти.

Ми прийшли ще до обіду, тож людей було небагато і ми змогли добряче погуляти "Лондоном" та все розгледіти. 


– Раніше тут було старе кафе – "Стріла", потім його перейменували на "Людмилу". Майже рік тому у нас випала можливість його переобладнати. Тож захотілося не просто оновити кафе, а зробити щось справді цікаве та оригінальне. Перша ідея була – це брутальний чоловічий паб, де можна буде випити пива і подивитися футбол. Але у ході роботи та роздумів, все ж вийшов сучасний заклад, який підходить як молоді, так і дорослим людям. А також, звісно, для сімейного відпочинку, – каже власниця "London Pub & Bar" Лена.

Що ж до назви, то власники запевняють, що усе почалося з кольорів. Вони хотіли, аби це була суміш білого, червоного та синього, адже вони дуже ефектно виглядають разом. Потім з’явився у думках англійський прапор, Лондон і пішло-поїхало.

Взагалі під час розробки дизайну та плануванні закладу, основним бажанням було відійти від бежево-пастельних тонів, які так часто можна зустріти у кафе та ресторанах. Тому, власне, і наважилися на насичені кольори.

– Дизайн закладу у нас виникав спонтанно та поступово, нічого заздалегідь ми не планували. З усім дизайном нам допомагав близький друг Сашко Барчій, а кілька малюнків зробила ужгородська художниця Ольга Лашта. Вона й намалювала нашу улюблену Королеву. Меблі нам виготовляли на замовлення, – розповідають власники.

Наразі у закладі можуть запропонувати смачну італійську піцу з печі, страви європейської кухні, стейки, сендвічі, десерти. Є досить велика алкогольна карта, іспанські та французькі вина, пиво та спеціальне меню до нього.

Окремо у "London Pub & Bar" є банкетне меню. Тут вже святкували дорослі та дитячі дні народження. А кількість та перелік страв постійно змінюється та оновлюється, залежно від побажань відвідувачів.

– Ми не хочемо робити величезного меню, з якого 50% страв люди не зможуть замовити, через відсутність інгредієнтів, як це буває у багатьох закладах. Для нас головне, аби продукти були завжди свіжі, а страви у меню актуальні. Тож ми щодня привозимо у паб усе свіже для всіх страв, що є у меню. Закупок на тиждень наперед у нас не буває, – розповідають власники.

Ціни у "London Pub & Bar" середні по місту. Є щоденні бізнес-ланчі. Їхня вартість 25 гривень. Пропонуємо середні ціни на кілька позицій у меню.

– У нас ніколи не було на меті зробити дорогий заклад, у який зможе прийти 3 відвідувачі за день. Ми хотіли створити місце, куди нам буде приємно приходити самим, куди захочуть зайти наші друзі та друзі наших друзів. Тому у "London Pub & Bar" головне – якісні продукти, смачні страви, помірні ціни, затишок та комфорт, – кажуть власники.

У "London Pub & Bar" є кілька великих екранів, тож можна дивитися усі спортивні події. У планах встановлення проектора для перегляду стрічок. Власники відкриті до співпраці з творчою та натхненною молоддю міста, для організації культурних та розважальних подій. А також до благодійних акцій.Varosh

Фото: Тарас Вовчин

0 #