Життя

AppleShop: якісні аксесуари для іPhone та іPad

21 Вересня 2014 3 536

У червні в Ужгороді – у самісінькому центрі – в історичному пасажі, який веде до пішохідного мосту, видкрили точку, у якій можна придбати аксесуари для іPhone та іPad, а також відремонтувати свій ґаджет.

– Ми вирішили зробити місце, де б власник iPhone чи iPad міг би спокійно підібрати щось до свого ґаджета, не шукаючи пропозицій в інтернеті та не переймаючись про те, якої ж якості товар прийде йому у коробці. AppleShop – це такий собі міні-світ аксесуарів для техніки цієї відомої американської фірми. Тут можна підібрати чохол на будь-який смак: строгий, класичний, силіконовий, брендований логотипами Channel, Yves Saint Laurent, Victoria’s Secret, Moschino та Michael Kors з величезним вибором прінтів. Також у нас є власний сервісний центр, де можна відремонтувати смартфон чи планшет, якщо щось зламалося чи, скажімо, розбився екран, – каже власник магазину.

В AppleShop є дитячі аксусуари до телефонів – чохли із зображенням улюблених мультиплікаційних героїв.

Тут можна також поклеїти захисну плівку на свій ґаджет, оновити зарядку для авто чи домівки, або ж придбати якусь цікаву примочку для iPhone чи iPad. Загалом у магазині понад 500 найменувань товару.

– Перед відкриття ми довго вивчали, що ж саме було б до душі ужгородським фанам і користувачам Apple. Перепитали у всіх знайомих власників iPhone, чого б саме їм хотілося. І вже на базі цієї інформації підбирали товар. От, наприклад, кілька клієнтів захотіли патріотичні чохли з українською символікою, тож ми замовили таку партію товару спеціально для них, – розповідають у AppleShop.

Стартова ціна у магазині 70 гривень, найвища – 500. Тут кажуть, що це єдине місце в Ужгороді, де можна замовити чохол із довільним принтом. Навіть, якщо це власне фото чи логотип фірми. Скажімо, директори компаній замовляють фірмові чохли для себе та свої працівників.

– Фірмові чохли до шопу потрапляють зі США, Британії, Німеччини та Італії. Більш бюджетні версії кейсів – з Азії. За якістю ми ретельно слідкуємо, а наш продавець завжди порадить, який чохол носитиметься краще, який ліпший для захисту, а який просто прикрасить ваш смартфон чи планшет, – діляться власники.

Varosh

Фото: Сергій Мазур

0 #