Бізнес

YourTransfer: як змінилися поїздки до Європи в часи карантину та чому компанія не змінює вартість перевезень

4 Січня 2021 1 799

25 років на ринку перевезень, понад 10 авто в автопарку, жодного вихідного дня та соціальна відповідальність перед суспільством у часи кризи. Це кілька фактів про компанію з головним офісом в Ужгороді, про яку ви можливо знаєте давно або ж чули про неї нещодавно, коли розпочався карантин та водії на комфортабельних авто, на яких возили пасажирів до Будапешта, почали підвозити на роботу медиків, які не мали змоги дістатися на роботу через припинення руху маршрутних транспортних засобів.

Яким чином працює компанія сьогодні, чому не підвищує ціни, як можна поїхати до Будапешта в карантинний період без зайвих переживань, а також чого слід чекати від YourTransfer найближчим часом. Спілкуємося з директором компанії Євгеном Гурковським.

– Євгене, як працюєте в цей період, коли кордони практично закриті?

– У цей непростий період ми працюємо настільки стандартно, наскільки це можливо. Їздимо кожного дня. Звісно, перетин кордону відрізняється від того, яким він був у докарантинний час, але варіанти як проїхати легко та без зайвого стресу існують і ужгородці ними користуються. Наші клієнти кожного дня літають з міжнародних аеропортів.

Yourtransfer2

– Чи змінили напрямки?

– Як ви знаєте, раніше нашим основним напрямком був Будапешт. А от тепер ми приділяємо увагу також Братиславі та Празі. Рухаючись за принципом «де твоя увага – там твоя енергія, де енергія – там ти», ми вирішили розширювати рамки, пізнавати нові землі, так би мовити.

Також рік тому ми впевнено могли сказати, що перевезеннями в межах України не займаємося, але наразі готуємо кілька комплексних пропозицій у цьому напрямку. Дійсно популярна позиція сьогодні – індивідуальні трансфери до Львова та Києва. Хоча, і групові трансфери Україною вже теж стають традиційними.

Буду відвертий, ми таки взяли курс на відкриття нових «граней» фірми. Плануємо протягом найближчих 6 місяців зробити пропозицію щодо комфортабельних та високоякісних індивідуальних міні-турів Закарпаттям. Але всьому свій час, тож анонсуємо згодом.

Yourtransfer4

– Як суто технічно їздите в умовах карантину?

– Зараз ми пропонуємо пасажирам переважно індивідуальні перевезення. Всі водії мають маски, автомобіль після поїздки дезинфікується. Але важливо зауважити, що безпека кожного пасажира це і його особиста відповідальність.

Офіційно у Європі зараз дозволені групові перевезенням з посадкою через одну особу. Тобто в нашому міні-бусі може їхати лише 5 осіб. Ми цих норм дотримуємося.

Yourtransfer3

– На вартості перевезень карантин та криза позначилися?

– Ні! Вартість поїздки з Ужгорода до Будапешта – еквівалент 40 євро. Вона тримається вже понад 20 років. При бронюванні поїздки в два боки – на зворотній трансфер ми надаємо знижку 20% – вартість 32 євро. Для діток до 13 років ми на даємо фіксовану знижку – 50% – 20 євро.

Був, звісно, доволі неприємний момент, коли розпочався суворий карантин у березні і перевізники зрозуміли, що у них є остання можливість заїхати з пасажирами в Україну, то вартість на перевезення дехто підняв до 150 євро. Середня ціна була 80-100. Незважаючи на це, у нас навіть в думках не було підвищувати вартість. А говорячи відверто – просто наживатися на людях. Обставини та карантин бувають різними, але треба завжди залишатися людьми.

Хоча варто зазначити, що зараз витрати на перевезення суттєво зростають. Лише за останній час ми зробили нашим водіям понад 400 ПЛР-тестів в різних лабораторіях Ужгорода. Адже безпека пасажирів та водіїв – наш пріоритет.

Як вдається втримувати та мотивувати команду за таких умов?

– Водії – справжні фанати своєї справи, дуже віддано ставляться до перевезень, до кожного доставленого додому пасажира. Це хлопці з міцним характером та переконаннями, порядні та добросовісні люди, котрі добре розуміють, в які часи ми живемо. Насправді, ми часто обговорюємо ситуацію в світі та, зокрема, в Україні та Європі. Але хочу зауважити, що ми – однодумці, тому мотивація йде не тільки з моєї сторони.

Я радію, що вдалось зібрати не тільки команду професіоналів, а й команду особистостей. Завдяки кожному з нас компанія не просто існує, а й розвивається.

Також, я, як роботодавець, тішусь, що можу в ці нелегкі часи забезпечити таку кількість водіїв роботою. Адже я відчуваю відповідальність перед їх сім’ями. І коли в інших компаніях відбуваються масові звільнення, а мої працівники і надалі забезпечують свої сім’ї – відчуваю себе причетним до великої справи.

Основним завданням нашої компанії є грамотна доставка пасажира з точки А в точку Б. Вона має бути швидкою, якісною та комфортною. А в цей час особливо безпечною!

Yourtransfer6

– Якщо говорити про безпеку не карантинну, а загальну, то як ви контролюєте те як їздять ваші водії чи безпечну швидкість обирають, чи не порушують правил?

– Кожен автомобіль обладнаний трекером, тому ми знаємо з якою швидкістю їхало авто, як гальмувало, чи не різко входить в повороти. Чітко за цим стежимо і обираємо водіїв, які мають конкретний темперамент та стиль їзди.

Є якісь опції рівня «+» у перевезеннях наразі?

– Перевага нашої компанії у тому, що у нас практично завжди є місце на зворотній трансфер з Будапешта навіть зараз. Але тим не менше, ми все одно радимо пасажирам бронювати транспортний засіб заздалегідь.

Що ж до індивідуальних замовлень, то в них може бути автомобіль вищого класу. Клієнт сам може собі обирати музику або фільми. І в індивідуальному, і в груповому варіанті, якщо їдуть дітки, то це, звісно, автокрісло. Також завжди є вода, добрий Wi-Fi, водії пригощають кавою.

В нас завжди можливий індивідуальний трансфер високого рівня в будь-яку точку Європи.

Ситуації бувають різні – інколи у нас замовляють перевезення разом з домашнім улюбленцем, часом – з більшою кількістю багажу. Це все не проблема, якщо попередити заздалегідь. Буває, що міні-бус везе 2 пасажирів з десятком валіз.

– Мені здається, що компанії без власної філософії та принципів 25 років не живуть, особливо на Закарпатті. Чому особисто ви зайнялися цією справою?

– Цю справу розпочав мій батько, Владислав Леонідович, який і починав пасажирські перевезення. Близько 25 років тому сам автопарк складався з однієї одиниці транспорту. З часом у батька з’явився помічник та ще один транспортний засіб. Потім ще кілька водіїв, автопарк почав розширюватися. Ми не ростемо якось надто динамічно, але робимо це поступово, впевнено та стабільно.

А щодо до самих кордонів, то в розмові люди частенько на них нарікають. Але сьогоднішні черги неможливо порівняти з тими, що були колись!

Yourtransfer7

З 2012 року я працював водієм в компанії, а отже мав змогу об’їздити всю Європу при виконаннях індивідуальних та групових трансферів. За цей час виїздив свої більше мільйона кілометрів європейськими автобанами та вуличками. Працюючи з клієнтами завжди вчився чомусь новому, адже попутники нашої компанії – дуже цікаві та переважно – відомі люди.

І зараз досить часто подорожую та маю можливість тестувати сферу перевезень з точки зору вибагливого клієнта. 

Життя не стоїть на місці, і наш вибір – щоденний рух. Далі – більше!

Наша мета – забезпечити клієнтів високоякісним та надійним трансфером. Звичайно ж – плануємо розширюватися і в напрямі інших європейських столиць, щоб ужгородці могли швидко та безпечно дібратися до місця призначення.

Контакти:

Росана Тужанська, Varosh

Партнерська публікація

0 #
# YourTransfer # перевезення # Ужгород Будапешт