Бізнес

Whiskey Stones: віскі-подарунки з Ужгорода для всього світу

19 Січня 2022 1 211

Партнерська публікація

Чи варто чекати особливу нагоду, аби зробити подарунок? Тим паче, сюрприз без приводу – завжди wow. Коханій людині, рідним, друзям, партнерам по бізнесу, клієнтам, колегам. І ви не прогадаєте, якщо оберете презент, пов’язаний з віскі.

Як вам ідея натурального каміння для віскі, стилізованого в обраній вами тематиці? Власне, в Ужгороді працює компанія Whiskey Stones, яка створює креативні віскі-набори для всього світу.

У цій статті ми розповімо про місцевий бренд із географією поширення на всіх материках, а також – про варіації віскі-подарунків.

Віскі стоунс850 7417РекламаІдея

Whiskey Stones від Idea

Whiskey Stones є одним із напрямків ужгородського рекламного дому Idea.

І саме віскі-презенти стали першими пропозиціями ще в одному сегменті Idea – Gift Ideas, який створює корпоративні подарунки для Закарпаття та всієї України, для локальних, а також великих міжнародних брендів.

Бренд Whiskey Stones безпосередньо співпрацює з дочірньою компанією Idea – 4HoReCa.

Власне, переклад назви Whiskey Stones каміння для віскі. Це аналог льоду. Проте крига змінює смак напою, текстуру, післясмак. Натомість камені виготовляються зі стеатиту природного матеріалу, який не взаємодіє з алкоголем і наділений високою тепломісткістю. Саме тому каміння не спотворює смак і швидко охолоджує напій до оптимальної температури. Це сприяє тому, аби неквапливо насолоджуватися вечором, направду відчувати градацію півтонів віскі. Напій поступово розкривається і не зазнає впливу неправильної температури і води.

колаж віскі

Компанія пропонує різні віскі-пропозиції:

У компанії кажуть: Дарувати подарунки приємніше, ніж отримувати їх. Дарувати якісні та елітні подарунки це інвестувати в позитивні відносини, які принесуть вам користь в майбутньому. Хороший подарунок це насамперед про емоцію, теплий спогад, який займе своє місце в пам’яті людини на роки.

Віскі стоунс850 7424РекламаІдея

Послуга від А до Я

Важливо, що Whiskey Stones має комплексну пропозицію: від першого спілкування з клієнтом до концепції, дизайну, власного виробництва, втілення готового продукту та його відправки.

А власне виробництво це:

колаж віскі 2

Цінності, емоції, віскі

Насправді, подарунки Whiskey Stones – це про символізм, емоцію двох – хто дарує і хто отримує.

Віктор Фекете, засновник Whiskey Stones: Тут уже питання навіть не тільки про “подарунок для любителя віскі”. Це вже більше універсальні подарункові набори, які персоналізуються, адже ми наносимо ініціали чи логотип на келихи, декантер, підставки, коробки, каміння. Отримати такий подарунок, мабуть, круто.

Віскі стоунс850 3422РекламаІдея

Віктор Фекете.

На запитання, хто найчастіше купує такі презенти, очікується відповідь, мовляв, чоловіки. Проте, ні, таки жінки. Зазвичай оказії заручини, весілля (наприклад, подарунок свідкам), річниця шлюбу, новосілля, закінчення університету… Замовляють навіть нанесення сімейних гербів, сімейних дерев.

Влад Торола, куратор напрямку Whiskey Stones: На Заході, наприклад, подружня пара може подарувати набір священнику за те, що він їх повінчав. Або батьки – сину – з нагоди вступу в університет, отримання диплому, чи просто – на повноліття або з нагоди підвищення на роботі.

Віскі стоунсdsc 6680РекламаІдея

Влад Торола.

Влад чітко пам’ятає період, коли бренд вибухнув популярністю. Це був червень 2020-го, День батька в США. Відтоді ужгородська компанія стрімко працює на експорт.

«Ми якраз активно зайшли на ринок до Father’s day, налаштували рекламу комплекту для віскі. Ми зайшли в потрібний момент і розпочалися продажі. До речі, найкраще продається на платформі Etsy».

Найбільше замовлень із США, Англії, Канади, Ірландії та Австралії. 50% – приватні, адже там дуже поширена традиція дарувати віскі. Решта корпоративні. Все брендується до побажань клієнта. За словами Влада, є замовники, які локально виробляють віскі, відтак обирають для цього персональні набори.

Звісно, купують і в Україні.

Влад Торола: Цікавий кейс із Дніпра. Їхній місцевий забудовник вирішив дарувати набори Whiskey Stones своїм покупцям квартир на новосілля.

Коли на сайт компанії заходять закарпатці, ужгородці, то щиро дивуються, дізнавшись, що саме в нас реально розвивати такий бренд.

Хочете стилізований віскі-подарунок: партнерам, колегам, рідним, друзям, коханій людині, собі?

Ось контакти:

Евеліна Гурницька, Varosh

Фото – зі сторінок бренду

На правах реклами

0 #
# 4HoReCa # Gift Ideas # Idea # Whiskey Stones # ідеї подарунків