Головна Мода Lastivka або магічний Instagram Вікторії Мещерякової
Lastivka або магічний Instagram Вікторії Мещерякової
Lastivka або магічний Instagram Вікторії Мещерякової

Про Вікторію ми розповідали вам кілька років тому. Дівчина вивчала правознавство, викладала англійську мову, знайшла себе у творчості – створенні душевних текстильних деталей інтер`єру. Сьогодні ж хочемо поділися з вами Instagram-блогом, в якому можна «зависнути» на кілька годин.


Вікторія Мещерякова і її добрі ляльки


– Колись твій профіль був наповнений лялечками-красунями. Потім вони переїхали на іншу сторінку, а твоя стала якимось осередком суцільної та чистої магії. Що тебе до цього підштовхнуло?

– Я вирішила, що хочу ділитись зі світом не лише своїми лялечками, а і своїми фото, своєю історією, творчістю. Завжди хочу бути не такою, як всі. Саме тому і почала робити такі, незвичайні, магічні світлини. Але наприкінці весни я «перегоріла». Схожих акаунтів ставало все більше, з абсолютно такими ж ідеями, іноді з жахливим виконанням. Та осінню я зрозуміла, що роблю це краще і вирішила повернутися.

– Як народжуються ці зображення: спочатку ідея, а потім ти шукаєш деталі чи спочатку в бачиш конкретний предмет і тоді вже від нього надихаєшся на створення конкретної фотографії?

– По різному. Наприклад, найбільшою популярністю в моїх підписників користуються фото в ванній з горнятком кави #lastivka_in_the_bathtub.

От хочу зробити таке фото і думаю: «Так, літо, накидаю у воду яблук. Осінь, значить пожовкле листя».

– У своїх постах ти часто мотивуєш людей. А що мотивує тебе особисто?

– Найбільше мене надихають люди, їх фідбек, їхні «вау, яке фото!». Саме коли бачу, що роблю це не дарма , тоді з‘являється натхнення і в мене.

– Розкажи як сьогодні проживають лялечки? Вони змінилися. Чому так сталося?

– Вони вдосконалюються. Тут, до речі, така сама історія, як і з фото. Всі, хто вміє шити, зможе пошити примітивну ляльку. Всі, хто непогано фотографують, можуть зробити гарне якісне фото. Але мало хто робить це по-особливому, по-своєму. Мої лялечки стають більш детальними, ексклюзивними та особливими, так само, як і мої фото.

Varosh

18 грудня 2018, вт, 18:23     0 1216

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити