Головна Мода Марина Порошенко на День Незалежності обрала вишиванки від закарпатки Лілії Братусь
Марина Порошенко на День Незалежності обрала вишиванки від закарпатки Лілії Братусь
Марина Порошенко на День Незалежності обрала вишиванки від закарпатки Лілії Братусь

Для урочистостей, присвячених 27-й річниці незалежності України, Марина Порошенко разом із доньками Олександрою та Євгенією обрали одяг від українського дизайнера Лілії Братусь, яка розробляла вбрання у тандемі з художницею Ольгою Дворянською.

Перша леді та дівчата були одягнені у лаконічні шовкові сукні прямого крою, які оздоблені авторським принтом. Образ був доповнений стилізованою джинсовою керсеткою та короткими джинсовими жупанчиками.

– Уже кілька років я виношувала ідею створення колекції у стилі ethnoconcept з авторських тканин. Тому це замовлення стало експериментом для всіх нас. Після визначення остаточної концепції, я почала збирати команду тих, з ким можна реалізувати таку ідею. Ми вирішили розробити стильні, сучасні образи з впізнаваними українськими етно-мотивами. Я особисто дуже люблю ручну вишивку, проте цього разу хотілось зробити щось нове, – ділиться дизайнерка Лілія Братусь, власниця Ательє індивідуального образу Lili Bratus Atelier, автор унікального стилю ethnoconcept.

Для розробки ексклюзивного орнаменту Лілія запросила художницю-дизайнера, засновницю бренду шовкових хусток D.OLYA Ольгу Дворянську.

– Для розробки орнаменту за основу ми взяли вишивку козацької старшини. Я обирала конкретні елементи, стилізувала їх по-своєму. Малюнок створювала вручну, після чого допрацьовувала повноцінний орнамент на планшеті Wacom. Викладка малюнка здійснювалася індивідуально, – розповідає Ольга Дворянська.

Поверх сукні в Марини Порошенко був розроблений джинсовий жилет, подібний за кроєм до традиційної керсетки. А для дівчат – джинсові короткі жупанчики, основним оздобленням яких є відкриті необроблені шви – основна "фішка" стилю ethnoconcept.

– Нам надзвичайно приємно, що пані Марина продовжує підтримувати українських дизайнерів і цього року обрала саме нас, –кажуть Лілія та Ольга.


Читайте також:


Varosh

24 серпня 2018, пт, 21:05     0 2432

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити