Головна Місця Нову галерею на Кошицькій: вже майже відкрито
Нову галерею на Кошицькій: вже майже відкрито
Нову галерею на Кошицькій: вже майже відкрито

Офіційно – з 16 березня, неофіційно – вже давненько. Так чи інакше, аби потрапити всередину, вам потрібен дозвіл власника. Принаймні, поки що, доки нема відкритих експозицій.

У двоповерховій великій споруді на вулиці Кошицькій, 28, буде розміщено галерея з найкращими у краї умовами для експозицій. 

Організаторами мистецького центру є заслужений художник України Іван Ілько та його син Михайло, відомий дизайнер та популяризатор мистецтва.

Тож зрозуміло, що першою виставкою у новому центрі стала ретроспективна виставка з нагоди 75-річчя Івана Ілька, ювілей якого відзначався саме 4 березня. Саме цього дня тут відбувся приватний показ його робіт.

У мистецькому центрі "Галерея Ілько" планується не тільки виставки, але й концерти, презентації та різноманітні творчі зустрічі. Зокрема, цьогорічний фестиваль еротичного мистецтва "Березневі коти" планує там провести низку акцій.

Офіційна презентація центру сучасного мистецтва в Ужгороді відбудеться 16 березня.

Вже незабаром читайте інтерв’ю з власниками галереї та очікуйте на ексклюзивний фоторепортаж зсередини.

Varosh.com.ua

Фото Сергія Мазура

5 березня 2013, вт, 5:51     4 4864

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити