У неділю на терасі ALIVE – музичний вечір від Rodion Sun Lion

ALIVE terrace, Амфітеатр 2 Серпня 2020 19:00

2 серпня, 19.00, ALIVE terrace – музичний джем від Rodion Sun Lion та друзів. Беріть каремати і приходьте. Або ж забронюйте столик, проте їх кількість обмежена. Вхід – за добровільними внесками.

Наші історії про Родіона та ALIVE:

Ось що пишуть організатори:

– У неділю, 2 серпня до нас завітає Rodion Sun Lion – пограти разом з друзями справжню теплу лампову музику.

Родіон – неймовірний музикант, відверто та нескінченно талановита людина, прекрасний педагог, наставник та друг. Його життєві та музичні поради спонукали багатьох музикантів до втілення найсміливіших творчих експериментів. Протягом своєї кар’ єри він грав усе – і альтернативний рок, і світову поп-музику, хеві-метал і, звісно, джаз – в гуртах, які збирали стадіони. У своєму сольному доробку наживо створює неймовірний музичний простір за допомогою улюбленого басу, який зациклює в нескінченні музичні петлі. Він також черпає натхнення із азійських мотивів, адже народився в Казахстані, а тепер мешкає і працює у вже рідному Ужгороді.

Gepostet von ALIVE – Культурний Центр Ужгорода am Donnerstag, 30. Juli 2020

Також запрошуємо долучитися до нашого перформансу музикантів, адже після сольної програми буде нагода поімпровізувати, пограти улюблені теми та й просто відпочити на нашій чудовій терасі.

Всі охочі можуть взяти з собою коремати, адже кількість місць за столиками буде дуже невеликою. До речі, забронювати їх можна у фейсбуці або за телефоном: 066 056 30 66.

Вхід – добровільний внесок, яким ви маєте нагоду особисто привітати Майстра з Днем народження, а також неабияк допомогти розвитку мистецтва.

Протягом вечора можете замовляти їжу та напої.

Неділя, 2 серпня, 19.00, ALIVE terrace – RODION SUN LION та друзі наживо.

Varosh

0 #
# ALIVE # Rodion Sun Lion # музика