Концерт Дмитра Павлова “The Invisible Planet”

До масштабного шоу-концерту The Invisible Planet залишились лічені дні. Вже не вперше організовує дійство такого масштабу в Ужгороді Дмитро Фесенко (Павлов), який розповів детальніше про задум двох концертних програм, з яких складається нове шоу The Invisible Planet.

– Першою половиною концерту є науково-фантастична постановка Genetic Station, яку супроводжуватиме моя авторська музика, – розповідає композитор. – Концепцією цього театрального дійста є відображення людської сутності, тобто на сцені буде показано іронію: те, що людина створює – те вона і знищує.

За словами Дмитра, друга половина концерту буде виглядати інакше і називатиметься Secret World Of Music: "Це сюрреалістичний театр під музику багатьох гуртів та виконавців Закарпаття: Z.K.M. (Земля Королеви Мод), Елегантно Зіпсовані, ATATI, Be Good та інших".

Також серед запрошенних: студія сучасного танцю "Бліц", Юлія Миронова (пісочна анімація), Юлія Єгорова (майстер-клас з інтуїтивного ліплення), Dragonfly (театр вогню), "Брачос" (чоловіча перукарня).

Наразі квитки можна придбати по 40 грн за телефоном 095 21 21 934. Вже на вході коштуватимуть по 50 грн.


Попередні проекти Дмитра Фесенка (Павлова):

0 #