Життя

Місто для життя: весняний Ужгород на плівці Стаса Гребенця

10 Квітня 2024 1 242

Ці кадри перших проявів весни в Ужгороді впіймав на плівку фотограф Станіслав Гребенець, і нам дуже кортить поділитися ними з вами.

Img 7419

— Стас, чому саме плівковий фотоапарат?

— Тому що це унікальний і єдиний шанс зробити правильний і красивий кадр. На цифрову камеру я можу зробити тисячу кадрів, перебрати їх і вибрати вдалий, обробити його так, як мені подобається. А плівка — це той один єдиний унікальний кадр, який ти так довго шукаєш, без цифрового втручання. По кольорах він вийде таким, які притаманні саме цій плівці. Неможливо переглянути, чи вдався він, чи ні. Також важливим є вміння працювати зі світлом, знати, які налаштування виставити в той чи інший час.

Img 7424

Якщо в мене після проявлення та сканування виходить гарний кадр, ідеальний по світлу та пропорціям — я тішуся, знаючи, що я все правильно зробив та рухаюсь у правильному напрямку.

Img 7423

Плівка — це про пошук і водночас шанс зловити неповторний кадр, саме ту емоцію, яку ти більше не зможеш повторити.
Я фотографую і на цифрову камеру теж, але тільки з плівкою все більше розкриваю в собі справжні здібності фотографувати.

Img 7417

Мені подобається помічати речі, які не помічають інші. Архітектура, якісь цікаві будинки, як падають на них промені сонця, або яку вони мають гарну геометрію. Чим більше я ходжу з фотоапаратом, тим більше придивляюсь до міста, і щоразу помічаю щось нове в ньому.

Img 7416 Img 7422 Img 7426 Img 7420 Img 7427

Більше фото ви можете знайти на сторінках Стаса в Instagram: www.instagram.com/fallenfoxuzh

www.instagram.com/running_in.circles.

Якщо вам подобається те, що робить команда Varosh — підтримайте нас донатом тут.

Діана Тищенко, Varosh

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook та Instagram.

0 #
# архітектура # весна # закарпаття # люди в місті # місто # Станіслав Гребенець # ужгород # фото