Бізнес

My Day: організація незабутніх подій

6 Липня 2019 931

Майже 4 роки на Закарпатті працює івент-агенція «My Day». У портфоліо компанії – розкішні весілля, неповторні дорослі і дитячі дні народження, хрестини, корпоративи, романтичні освідчення і купа інших яскравих святкувань, які залишаються в пам’яті замовників на все життя. Керують «фабрикою чудес» дві по-доброму шалені дівчини – організаторка Мирослава Малькова і декораторка Євгенія Нова. Вони вміють реалізовувати найбожевільніші задуми, без кінця креативлять та фонтанують ідеями, люблять працювати з такими ж відкритими до експериментів клієнтами. В результаті виходить свято з ефектом «wow» – феєричне, неповторне, бездоганно організоване.

Про особливості красивої роботи, яка ґрунтується на професіоналізмі, трудоголізмі, вроджених та набутих здібностях – розповідь дівчат.   

Мирослава: З Євгенією ми разом із 2017 року. За рік до цього я заснувала агенцію «My Day» і шукала людину в свою команду. Тоді до мене приєдналася Женя, яка відповідає за декор, і ми почали працювати разом.

Євгенія: Головні принципи нашої роботи – якість, чесність та індивідуальний підхід до кожного замовника. Ми прозоро співпрацюємо із клієнтами і підрядниками. У нас немає «чорної» каси, усі розрахунки офіційні і відкриті. Ми налаштовані рости та розвиватися на ринку надання івент-послуг, тому цінуємо свою репутацію, поважаємо клієнтів, дуже багато працюємо на результат. Кожен проект – особливий, неповторний, і це наша фішка.

Img 1663 Img 1438 Img 4599

Мирослава: Часто нас запитують, як разом вдається співпрацювати двом лідерам? Відповідь проста – ми схожі і водночас надзвичайно різні. Женя спокійна, виважена, терпляча. Я емоційна, вибухова та імпульсивна. Але іноді мені важко дається прийняття різкого рішення. Тоді на допомогу приходить Женя – вона рішуче рубає і після цього нічого не залишається, як починати рухатися новим шляхом. Єдине що спільне у нас – те, що обоє втомлюємося, якщо потрібно довго керувати автомобілем. І вино ми любимо однакове.

Євгенія: Робота івент-організаторів наповнена непередбачуваними обставинами. Не кожному під силу впоратися зі стресами. Разом ми можемо подолати будь-яке випробування, бо в певний момент кожна з нас може взяти керівництво процесом на себе.  І все добре. Такий от тандем.

Мирослава: Наша несхожість проявляється у смаках, і це також прекрасно. Бо, обговорюючи безліч різних ідей, ми виходимо на чудовий кінцевий результат. Женя вигадує, я доповнюю, і навпаки.

Євгенія: Іноді лідерські якості обох даються взнаки і тоді на допомогу приходить арбітр – наша помічниця Катя. Це такий собі погляд зі сторони. А переважно, ми по черзі міняємося ролями лідерів. Дві бурі не змогли б спрацюватися, тож доводиться шукати компроміси.

Big1
Big2

Мирослава: Наші проекти – це ретельно продумана концепція, чітко, по секундах спланована програма, максимально якісна організація. Свято – це не тільки декор, як хтось думає. Тільки комплексне поєднання всіх аспектів робить проект ідеальним.

Євгенія: До нас часто приходять клієнти з однією ідеєю, а виходить щось кардинально інше. Головна задача – відчути людину, зрозуміти, що б вона хотіла, і дозволити їй повністю розслабитися в день  святкування. Клієнта не повинно хвилювати, де торт, чи приїдуть потрібні квіти, чи вистачить всіх приборів, чи не запізниться фотограф, а що буде, якщо раптом дощ. Ми вміємо вирішувати будь-які проблеми і робимо все максимально професійно.

Мирослава: Розкажу трохи про роботу за лаштунками. Перше весілля сезону 2019 року. До нас прийшли наречені і попросили придумати щось цікаве. Вони хотіли не просто класичне весілля, а вечірку. При цьому, у пари вже є діти, і їм також повинно бути не нудно. Ми довго обговорювали різні ідеї. Підготували презентації «Ретро-паті», «Гангстер-паті», «Лас-Вегас». І ось за пів години до чергової зустрічі у Жені з’являється думка про Алісу в Країні чудес. Перша моя реакція – сміх. А коли вона почала розгортати ідею, я зрозуміла, що це воно. І ось ми презентуємо перші 3 проекти, а наостанок кажемо: «Є ще одна ідея. Якщо відверто, то вона нам подобається найбільше…». Наречена слухає, у неї ширше розплющуються очі і вона захоплено вигукує: «О, Боже, це ідеально!». На наступну зустріч вони отримали повну презентацію тематичного весілля у стилі «Аліса в Країні чудес» з візуалізацією і прописаними деталями. У результаті вийшов один із наших найулюбленіших проектів, яким були приємно приголомшені наречені, діти і всі гості весілля.

Big Den 8905
Big Den 9974

Євгенія: З кожним проектом ми ростемо і удосконалюємося. Ніколи не стоїмо на місці, тому нам цікаво братися за складну і, відповідно, дорожчу роботу. Ми доросли до весіль преміум-класу і гідно утримуємо високу планку. Індивідуальний підхід, небанальність, висока якість – це ті стандарти, яких ми дотримуємося в роботі і вдячні клієнтам, які це розуміють. Вони, у свою чергу, отримують ідеальне свято, яке пам’ятатимуть все життя.

Мирослава: Наймасштабніші проекти – весілля. Але ми залюбки беремося за організацію днів народжень, хрестин, корпоративів, освідчень. Із одного сезону плавно переходимо в інший. Робота не припиняється, але вона не рутинна, бо це кожного разу новий досвід. Нам цікаво все і це нас надихає.

Євгенія: Дитячі дні народження – окрема сфера, яка настільки заряджає, що не передати словами. Діти не приховують емоцій. Вони плачуть, сміються, коли потрапляють всередину улюбленого мультика чи казки. Спілкуються з динозаврами, машинками, казковими героями. Все це ми щедро приправляємо спецефектами, аби підсилити відчуття реальності усього фантастичного, що відбувається навколо. Це треба бачити – коли в якийсь момент на дітей висипається 900 різнокольорових повітряних кульок. Справжнє щастя, і воно надихає!

1 2 3 4 5 7 6 8 9

Мирослава: Окремий кайф, коли ми робимо нареченим весілля, а наступного року ми їм вже оформляємо хрестини. У нас є клієнти, яким ми робили дні народження, весілля і хрестини. І це також показник нашої роботи. До речі, цього року постійним клієнтам ми розробили бонусну систему. Бонуси можна збирати, переводити їх у гривні або ж у окреме свято. Ми цінуємо і бережемо людей, які нам довіряють.

Євгенія: Для того, аби бути в тонусі, треба весь час вчитися, розвиватися, слідкувати за тенденціями. Тому ми відвідуємо тренінги, слухаємо онлайн-лекції. Нещодавно повернулися з Нідерландів. З цієї країни нам на проекти постачаються квіти. Відвідали майстер-класи, дізналися багато цікавого, побачили нові сорти тюльпанів. Це неймовірно! Чекайте найближчим часом від нас багато сюрпризів!

Мирослава: Про весільну індустрію на Закарпатті можна багато говорити. Приємно, що ми не пасемо задніх у масштабах України. Про Закарпаття багато говорять на Сході, у Центральній частині країни, на Львівщині і в Івано-Франківську. І це дуже гарні відгуки. В Ужгороді є багато талановитих людей – ведучих, ді-джеїв, церемонімейстерів, кондитерів, фотогорафів і відеографів. Також ми співпрацюємо з Києвом, Одесою, Львовом. Запрошуємо зірок, шукаємо цікавих артистів і шоуменів.

Big Den 5240
Bigden 5204

Євгенія: У нас тісно налагоджена співпраця з ресторанами. І вкотре переконуємося, наскільки важлива робота організатора між клієнтом і рестораном. Не завжди замовник знає всі нюанси, не завжди адміністратори, кухарі чи офіціанти можуть зрозуміти бажання клієнта. І ми дійсно можемо владнати багато неприємних моментів. Крім того,  ми знаємо всі зали Закарпаття. Спеціально виготовили столи-трансформери, щоб не бути залежними від розташування меблів у конкретному приміщенні. Завдяки нашим столам ми можемо збільшити чи зменшити кількість посадочних місць в залежності від поставленої задачі.  При цьому, усі конструкції є автономними, вони не кріпляться до стін чи підлоги, щоб не пошкодити приміщення в ресторані.

Мирослава: «My Day» – це наша робота, хобі, віддушина, сім’я, дружба, місце для реалізації найфантастичніших ідей. Ми любимо нашу працю і пишаємося її результатами. Ми кайфуємо від кожного етапу організації весілля, ми знаємо всіх наших клієнтів в обличчя і стаємо друзями, ми щасливі від того, що робимо щасливими замовників. Наша робота – це чиєсь свято і наша особиста відповідальність. І ми робимо цю роботу професійно.


myday.com.ua, facebook, instagram

Телефон: 066 794 08 02


На правах реклами

0 #
# myday # організація весіль # ужгород