Бізнес

Astound Commerce святкує 7 річницю роботи в Ужгороді

19 Червня 2019 3 567

Astound Commerce існує на ринку понад 18 років. Головний офіс компанії знаходиться у Сан-Франциско. Сьогодні команда має 8 центрів розробки, з яких три – за кордоном: Колумбія-Меделін, Болгарія-Варна, Словаччина-Кошице та 5 в Україні: Київ, Вінниця, Чернігів, Луцьк та Ужгород.

Власне про нього сьогодні й розповімо. Точніше про роботу компанії на Закарпатті – з чого все починалося, як відбувалася еволюція Astound в Ужгороді, а також розпитаємо у локальної команди про роботу, розвиток та відпочинок.

– Наш профіль – створення комплексних ecommerce рішень для відомих брендів, таких як: Adidas, L’Oreal, Under Armour, Jimmy Choo, Lacoste, Versace. Ми підтримуємо клієнтів у більш ніж 160 країнах світу. Проекти динамічні та цікаві, адже рішення для замовників наші інженери створюють з використанням ecommerce платформи, тобто маємо таких партнерів як Salesforce CC, Magento, IBM WebSphere Commerce. Тривалість одного проекту в середньому – 6 місяців, а склад команд мультикультурний, кількісно може налічувати від 13 до 40 інженерів, – ділиться HR-спеціаліст ужгородського офісу Леся Микита.

7 років життя компанії в Ужгороді – історія зародження IT-спільноти в місті. Сьогодні ужгородська команда налічує понад сотню інженерів. Для порівняння, наприкінці 2011 року, коли офіс лише відкривався, ключова команда нараховувала 8 інженерів. Більшість із них сьогодні ведуть за собою команди, керують проектами та передають знання новачкам.

Що розповідають про компанію самі інженери, ділимось далі.

010

Рудольф Фенцик, Web-розробник

Доволі тривалий час я працював дизайнером та програмістом одночасно і ніяк не міг обрати, ким же мені в підсумку бути. Більше того – працював на фрилансі і до офісної роботи зовсім не був дотичний. Та коли моя родина почала активно зростати, зрозумів, що час подумати про стабільну роботу з нормованим графіком. Про Astound я ніколи не чув, тому й очікувань особливих не було. Утім, коли я потрапив до компанії, то був приємно вражений тим, що побачив.

Я в захваті від того, як в нашій компанії налагоджені усі процеси та розподілені обов’язки. Коли я розповідаю колегам поза Astound-ом, чим у нас займаються розробники, а чим ні, то вони щиро дивуються. Мені дуже імпонує той підхід, який панує тут. Кожен має займатися своєю прямою роботою, менеджери проектів дбають, аби програмісти могли якісно працювати. Усе дуже добре збалансовано. Це одна із запорук того, чому компанія розвивається кожного дня та реалізує складні рішення. Саме тому нам довіряють партнери, бо впевнені: якщо ми почали проект, то добре знаємо, як його завершити.

Завжди намагаюся уникати порівнянь та гучних фраз, однак на моє переконання, Astound – чи не єдина компанія в Ужгороді, яка дає можливість вирости від розробника до архітектора. А це неймовірно круто. В якийсь момент я зрозумів, що мені не треба більше нічого шукати в інших містах, бо тут є все для того, аби рости далі.

026

Федір Сайберт, Solution Architect

Я один із «старожилів» в ужгородському Astound, працюю відтоді, як компанія розпочала діяльність в місті. Зараз моя позиція називається «Solution Architect», а в мої обов’язки входить безпосереднє спілкування із замовниками, створення програмної архітектури проекту. До цього я займав позицію backend-розробника, потім – тімліда на проектах та бізнес-аналітика. Кожна з цих посад була для мене неймовірно цікавою.

Найцінніше для мене в Astound – колектив. Це справжня сім’я. Я в захваті від того, що поруч з такими людьми щодня. За усі ці роки ми справді стали міцною командою, друзями, партнерами, товаришами. Та що там казати – навіть кумами.

Безцінним для мене є і досвід спілкування з іноземними замовниками. Зараз найбільше я працюю з Великобританією. Думаю, що це найцікавіша з країн, з якими мені вдалося співпрацювати. Круто, що проекти різні: часом з автомобілів швидко перемикаєшся на книжковий магазин чи брендовий одяг. Це дає можливість і дізнаватися більше про різні сфери, і не втрачати інтересу до роботи.

019

Тарас Копинець, QA Lead

Я прийшов до компанії, коли колектив можна було перерахувати на пальцях двох рук. Це були дуже гарні часи, згадувати їх приємно. Зараз ми разів у 10 більші, але родинний дух і досі панує в команді. Також мене дуже тішить те, що ми усі ці роки продовжуємо займати провідні місця у своєму сегменті. Як тоді ми видавали круті сайти, так і сьогодні. На жаль, я не можу розповісти вам про всі бренди наших клієнтів. Та, ви були б дуже здивовані, дізнавшись, що ужгородські розробники створюють такі глобальні рішення.

Все, що я вмію сьогодні, навчився в компанії. До Astound-у я працював у сфері ІТ лише 4 місяці. Це власне, та база, яка дала мені змогу пройти співбесіду до департаменту якості, в якому я досі працюю. Взагалі за фахом я – юрист.

Найбільше ціную в компанії – колектив. Зовсім різні люди, які об’єднуються не тільки за професійними темами. Ціную повагу до колег та довіру один до одного, гнучкість у розпорядженні часом, а також цікаві проекти, працюючи з якими ти відчуваєш справжню гордість.

016

Ростислав Буланов, Web Developer

В Astound я потрапив не випадково – маю відповідну освіту, досить тривалий час працював вчителем інформатики. Потім – на фрілансі, а згодом – займався дуже різними справами, які були не пов’язані з програмуванням. Та все ж в якийсь момент зрозумів, що втомився від хаосу і потрібно повертатися в ІТ. Так я потрапив на спеціальну програму підготовки фахівців JS Boot Camp в Astound, а після нього мене запросили приєднатися до компанії.

Навчатися тут водночас круто, цікаво і напружено. У своїй анкеті на проект я вказав, що не планую залишатися після курсу, але коли побачив зсередини, що це за компанія, – передумав. Я бачив дуже багато проектів та різних робіт і тому перспектива працювати в офісі не здавалася мені цікавою. Поки в житті не з’явився Astound. Для мене це справжня територія позитиву. Тут створені всі умови для того, аби ти міг спокійно займатися своїм проектом, не витрачаючи час на якісь зайві речі, завдяки чому його з’являється більше для сім’ї, відпочинку та розваг.

Я бачу свій розвиток у компанії. Кожні півроку ми ставимо перед собою завдання та нові виклики. Це дуже добре структурує роботу, бачення цілей. А загалом плани в мене амбітні.

028

Валентина Ізганич, Frontend Developer

З Astound-ом я вже 5 років. Коли я прийшла, то компанія нараховувала до 30 чоловік. Це для мене перша робота в ІТ і я щаслива, що можу рости тут. Від людини, яка зовсім нічого не знала про розробку, зараз я працюю не лише frontend-розробником, а й лідом в команді, тобто вирішую додатково організаційні питання.

За ці роки в компанії, найціннішим для мене є те, як ми тут працюємо з часом. Все дуже грамотно організовано. Більше того, коли ти організований у робочих процесах, то це плавно переходить і на особисте життя.

Приємно співпрацювати з такою командою. Я, наприклад, сумую щоразу після завершення чергового проекту, адже проектна команда стає справжньою сім’єю за час роботи над рішенням.


1077
1059
1075

– 40% ужгородського офісу – випускники наших Boot Camps за напрямками фронтенд-розробка, веб-розробка та веб-тестування. Boot Camp в Astound – безкоштовний курс з ІТ-підготовки молодих фахівців, який ми проводимо уже кілька років поспіль. Його головна мета – подальша співпраця з кращими випускниками, – додає Леся Микита. – У липні ми стартуємо з набором на черговий курс Frontend Boot Camp і дуже чекаємо на активних і спраглих до знань учасників.

До речі, сам офіс компанії користується у місті неабиякою популярністю, адже займає будівлю з терасою та басейном на третьому поверсі, звідки відкривається заворожуючий вигляд на філармонію. А у розпорядженні команди в офісі є стіл з настільного тенісу та гральна кімната. Кожен може керувати робочим простором на власний розсуд: набридло сидіти на стільчику, можна розім’ятись за грою в PlayStation, пограти в настільні ігри, побринькати на гітарі або ж на цифровому фортепіано чи навіть побити боксерську грушу.

– Компанію вирізняє унікальний клімат, який тут панує. Його ніхто не нав’язує, тому що ми самі створюємо його своєю щоденною взаємодією. Це хребет, який об’єднує нас в одну команду, і базується на повазі, командній роботі, безперервному розвитку, відданості та спільному успіхові. Тут можна знайти свій надійний професійний тил як в рамках одного департаменту, так і не обмежуючись ним. Не просто людей, з якими ти можеш пограти у футбол чи у боулінг після роботи, а тих, хто спрямує тоді, коли «гугл-пошук» уже не спрацьовує, – додала Леся Микита на завершення нашого спілкування.

На правах реклами


Фото: Карл Смутко

0 #
# Astound # Astound Commerce # ужгород