Victoria Gres Atelier 2016 Cruise Show в Ужгороді

— В цьому році Вікторія Гресь не випадково зупинила свій вибір на Ужгороді, щоб презентувати свою круїзну колекцію. З цим містом у дизайнера пов’язані найтепліші спогади, адже саме в Ужгороді вона почала свою професійну кар’єру. Створюючи протягом 6 років костюми для вистав Закарпатського обласного драматичного театру, Вікторія зрештою дозріла і на створення власного бренду, Victoria Gres. Саме в Ужгороді проходили перші професійні покази, більше схожі на міні-спектаклі, і це завжди було подією для всього Закарпаття. І ось, через 20 років, Вікторія Гресь повертається в те місце, де все починалося, — кажуть організатори показу.

Дизайнерка представить круїзну колекцію, яка складатиметься з шовкових і батистових літніх суконь і сарафанів вільного крою, а також великої кількості французького мережива ручної роботи.

Постановкою показу займався відомий режисер Олексій Залевський. З ним Вікторія Гресь працює вже багато років. 

Протягом усіх вихідних ужгородці зможуть поспілкуватися з Вікторією та відвідати pop-up show-room, який буде розміщений в одному з кращих готелів Закарпаття.

Партнери показу: туроператор TEZ TOUR, оператор мобільного зв’язку TEZ GSM, ресторан Fabbrica Drugetti, кондитерська La Bouche, готель "Прага". Медіа-партнери: Radio Versiya 101,6 FM, Tisa-1, Varosh.com.ua, 0312.ua, Zaholovok.com.ua, UzhInform, M-Studio, Кorzonews.info, Комсомольская Правда в Украине.


Читайте також:

0 #